DMR AUTOMATIC SECURITY SRL - CUI 22566494, București Sector 1 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA19 ani pe piață
DMR AUTOMATIC SECURITY SRL
CUI 22566494J2007019185401
Intr. Berheci, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 18,9 mil lei, profit net 1,6 mil lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
22566494
Nr. Registrul Comerțului
J2007019185401
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 octombrie 2007
EUID
ROONRC.J2007019185401
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 28.08.2013
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
18,9 mil lei
+220% față de 2024
Profit net
1,6 mil lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
1,4 mil lei
Datorii
693 mii lei
Active totale
2,1 mil lei
Marjă netă
8,6%
Cifră / angajat
9,5 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 60 din 1.385 în județul București și locul 220 din 8.181 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4321 – Lucrări de instalații electrice.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4321 – Lucrări de instalații electrice
2344Fabricarea altor produse tehnice din ceramică
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
2630Fabricarea echipamentelor de comunicații
2640Fabricarea produselor electronice de larg consum
2651Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
2711Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
2740Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
2790Fabricarea altor echipamente electrice
2841Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului
2897Fabricarea mașinilor și utilajelor pentru fabricația aditivă (care utilizează tehnologia de fabricație aditivă)
2899
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 34% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
151 mii
375 mii
350 mii
428 mii
416 mii
993 mii
2,7 mil
2,2 mil
5,9 mil
18,9 mil
Venituri totale
151 mii
375 mii
350 mii
428 mii
418 mii
993 mii
2,8 mil
2,2 mil
6 mil
19,1 mil
Cheltuieli totale
77 mii
261 mii
222 mii
368 mii
363 mii
609 mii
2,2 mil
1,9 mil
5,4 mil
17,1 mil
Profit / pierdere brută
74 mii
113 mii
128 mii
60 mii
55 mii
384 mii
540 mii
313 mii
574 mii
2 mil
Profit / pierdere netă
71 mii
110 mii
124 mii
56 mii
51 mii
375 mii
514 mii
292 mii
508 mii
1,6 mil
Număr mediu de angajați
1
1
2
1
2
2
2
2
2
2
Active imobilizate
14 mii
18 mii
12 mii
10 mii
28 mii
103 mii
376 mii
236 mii
153 mii
71 mii
Active circulante
90 mii
162 mii
199 mii
119 mii
153 mii
406 mii
199 mii
181 mii
2 mil
2 mil
din care stocuri
41 mii
41 mii
110 mii
52 mii
57 mii
165 mii
61 mii
55 mii
1,6 mil
109 mii
creanțe
10 mii
21 mii
5.009
10 mii
17 mii
76 mii
23 mii
79 mii
289 mii
1,7 mil
casa și conturi la bănci
39 mii
99 mii
84 mii
57 mii
79 mii
166 mii
115 mii
48 mii
121 mii
120 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
103 mii
202 mii
38 mii
Datorii
33 mii
70 mii
87 mii
73 mii
75 mii
134 mii
61 mii
229 mii
1,8 mil
693 mii
Capitaluri proprii
71 mii
110 mii
125 mii
56 mii
107 mii
375 mii
515 mii
292 mii
508 mii
1,4 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.