În 2025: cifra de afaceri 25,1 mil lei, profit net 1,4 mil lei, 125 angajați.
Date de identificare
CUI
1213309
Nr. Registrul Comerțului
J1998000803260
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
10 noiembrie 1998
EUID
ROONRC.J1998000803260
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 10.11.1998
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
25,1 mil lei
-47% față de 2024
Profit net
1,4 mil lei
Angajați (medie)
125
Capitaluri proprii
4,2 mil lei
Datorii
23,7 mil lei
Active totale
28 mil lei
Marjă netă
5,4%
Cifră / angajat
201 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 5 din 67 în județul Mureș și locul 204 din 1.947 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4211 – Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4211 – Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0990Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2363Fabricarea betonului
2364Fabricarea mortarului
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2399Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a.
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 85% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 47% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
29,4 mil
29,6 mil
33,5 mil
48,7 mil
40,3 mil
31,8 mil
31,6 mil
27,5 mil
47,7 mil
25,1 mil
Venituri totale
34,8 mil
28,9 mil
39,4 mil
40,7 mil
36,1 mil
32,3 mil
30,9 mil
44,7 mil
57,1 mil
38,7 mil
Cheltuieli totale
30,9 mil
32,1 mil
39,1 mil
40 mil
34,9 mil
30 mil
30,1 mil
41,7 mil
50,8 mil
37 mil
Profit / pierdere brută
3,9 mil
-3,2 mil
375 mii
630 mii
1,2 mil
2,4 mil
832 mii
3 mil
6,4 mil
1,8 mil
Profit / pierdere netă
3,4 mil
-3,2 mil
301 mii
522 mii
1,1 mil
2,1 mil
729 mii
2,6 mil
5,5 mil
1,4 mil
Număr mediu de angajați
155
205
215
202
192
156
137
127
127
125
Active imobilizate
6,4 mil
10,3 mil
8,1 mil
5,9 mil
5,6 mil
5,6 mil
5,2 mil
5,6 mil
6,1 mil
5,9 mil
Active circulante
17,9 mil
18,4 mil
26,1 mil
22,3 mil
15 mil
18 mil
15,1 mil
18,3 mil
28,7 mil
21,9 mil
din care stocuri
9,1 mil
8,2 mil
15,2 mil
8,7 mil
4,7 mil
4,7 mil
5,1 mil
7,8 mil
4,8 mil
9,8 mil
creanțe
4,8 mil
5,9 mil
7,2 mil
6 mil
3,5 mil
6,2 mil
4,4 mil
9,8 mil
17,3 mil
6,9 mil
casa și conturi la bănci
4 mil
4,4 mil
3,7 mil
7,6 mil
6,7 mil
7,2 mil
5,7 mil
669 mii
6,6 mil
5,2 mil
Cheltuieli în avans
818 mii
151 mii
134 mii
60 mii
50 mii
84 mii
100 mii
129 mii
166 mii
152 mii
Datorii
16,6 mil
24 mil
29,1 mil
23 mil
14,4 mil
15,3 mil
15,4 mil
16,3 mil
25,2 mil
23,7 mil
Venituri în avans
172 mii
—
—
—
—
—
—
—
7.500
9.000
Provizioane
1,1 mil
813 mii
793 mii
414 mii
199 mii
208 mii
192 mii
191 mii
49 mii
53 mii
Capitaluri proprii
7,3 mil
4,1 mil
4,4 mil
4,9 mil
6 mil
8,2 mil
4,9 mil
7,5 mil
9,7 mil
4,2 mil
din care capital subscris vărsat
490 mii
490 mii
490 mii
490 mii
490 mii
490 mii
490 mii
490 mii
490 mii
490 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.