DUMI SOF S.R.L. - CUI 36081561, Urziceni – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA10 ani pe piață
DUMI SOF S.R.L.
CUI 36081561J21/231/2016
REPUBLICII, Municipiul Urziceni, Ialomița
În 2025: cifra de afaceri 1 mil lei, profit net 378 mii lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
36081561
Nr. Registrul Comerțului
J21/231/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 mai 2016
EUID
ROONRC.J21/231/2016
Cod poștal
925300
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.11.2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
29.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1 mil lei
+120% față de 2024
Profit net
378 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
312 mii lei
Datorii
768 mii lei
Active totale
1,1 mil lei
Marjă netă
36,9%
Cifră / angajat
256 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 12 din 83 în județul Ialomița și locul 2.496 din 15.017 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1610Tăierea și rindeluirea lemnului
2363Fabricarea betonului
2364Fabricarea mortarului
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 71% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
150 mii
524 mii
703 mii
876 mii
1,3 mil
1,7 mil
1,5 mil
466 mii
1 mil
Venituri totale
150 mii
524 mii
722 mii
911 mii
1,3 mil
1,7 mil
1,5 mil
541 mii
1 mil
Cheltuieli totale
87 mii
358 mii
509 mii
881 mii
1 mil
661 mii
672 mii
526 mii
625 mii
Profit / pierdere brută
64 mii
166 mii
213 mii
30 mii
333 mii
1 mil
844 mii
15 mii
408 mii
Profit / pierdere netă
61 mii
161 mii
205 mii
21 mii
331 mii
997 mii
829 mii
10 mii
378 mii
Număr mediu de angajați
4
6
6
8
8
4
—
3
4
Active imobilizate
—
490
0
5.263
5.263
—
2.861
12 mii
20 mii
Active circulante
128 mii
371 mii
582 mii
537 mii
1,3 mil
1,6 mil
2 mil
1,3 mil
1,1 mil
din care stocuri
—
—
—
—
—
—
—
89 mii
—
creanțe
50 mii
69 mii
85 mii
92 mii
228 mii
212 mii
29 mii
55 mii
159 mii
casa și conturi la bănci
78 mii
302 mii
497 mii
445 mii
1 mil
1,4 mil
2 mil
1,2 mil
900 mii
Datorii
68 mii
150 mii
155 mii
95 mii
641 mii
620 mii
482 mii
1,2 mil
768 mii
Capitaluri proprii
61 mii
222 mii
427 mii
448 mii
635 mii
997 mii
1,5 mil
159 mii
312 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.