EDU LUS TOTAL SRL - CUI 30393599, Iuriu De Câmpie (com. Cojocna) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare14 ani pe piață
EDU LUS TOTAL SRL
CUI 30393599J2012001792121
ILIE PINTILIE, Sat Iuriu De Câmpie, Comuna Cojocna, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 860 mii lei, pierdere netă 3.678 lei, 3 angajați.
Date de identificare
CUI
30393599
Nr. Registrul Comerțului
J2012001792121
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 iulie 2012
EUID
ROONRC.J2012001792121
Cod poștal
407246
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 29.03.2013
TVA la încasare
Da
din 29.03.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
860 mii lei
-29% față de 2024
Pierdere netă
3.678 lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
494 mii lei
Datorii
49 mii lei
Active totale
543 mii lei
Marjă netă
-0,4%
Cifră / angajat
287 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 127 din 445 în județul Cluj și locul 2.294 din 10.307 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
0161Activități auxiliare pentru producția vegetală
0210Silvicultură și alte activități forestiere
0220Exploatarea forestieră
0230Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
0240Activități de servicii anexe silviculturii
0322Acvacultura în ape dulci
0811Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
1610Tăierea și rindeluirea lemnului
1622Fabricarea parchetului asamblat în panouri
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
89 mii
—
—
—
—
—
240 mii
1,5 mil
1,2 mil
860 mii
Venituri totale
89 mii
58 mii
0
24 mii
0
0
240 mii
1,5 mil
1,2 mil
860 mii
Cheltuieli totale
88 mii
70 mii
225
177
297
1.138
257 mii
1,2 mil
958 mii
863 mii
Profit / pierdere brută
1.227
-12 mii
-225
24 mii
-297
-1.138
-18 mii
299 mii
249 mii
-3.678
Profit / pierdere netă
44
-14 mii
-225
23 mii
-297
-1.138
-20 mii
287 mii
221 mii
-3.678
Număr mediu de angajați
2
1
—
—
—
—
1
2
2
3
Active imobilizate
65 mii
—
—
—
—
4.769
185 mii
236 mii
177 mii
121 mii
Active circulante
84 mii
49 mii
24 mii
35 mii
12 mii
21 mii
168 mii
545 mii
409 mii
417 mii
din care stocuri
—
—
—
—
—
—
52 mii
168 mii
129 mii
148 mii
creanțe
55 mii
15 mii
—
23 mii
—
1.030
90 mii
248 mii
200 mii
197 mii
casa și conturi la bănci
30 mii
34 mii
24 mii
12 mii
12 mii
20 mii
26 mii
130 mii
80 mii
72 mii
Cheltuieli în avans
25
—
—
69
—
—
45 mii
3.790
18 mii
5.235
Datorii
112 mii
26 mii
534
35
35
15 mii
407 mii
508 mii
106 mii
49 mii
Capitaluri proprii
37 mii
23 mii
23 mii
35 mii
12 mii
11 mii
-9.540
277 mii
498 mii
494 mii
din care capital subscris vărsat
10 mii
10 mii
10 mii
10 mii
10 mii
10 mii
10 mii
10 mii
10 mii
10 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.