În 2025: cifra de afaceri 402 mii lei, profit net 7.803 lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
28273400
Nr. Registrul Comerțului
J2011000489032
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
30 martie 2011
EUID
ROONRC.J2011000489032
Cod poștal
117030
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 18.04.2011
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
402 mii lei
-11% față de 2024
Profit net
7.803 lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
301 mii lei
Datorii
274 mii lei
Active totale
762 mii lei
Marjă netă
1,9%
Cifră / angajat
101 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 2 din 16 în județul Argeș și locul 482 din 1.867 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
1032Fabricarea sucurilor de fructe și legume
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
4360Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
4612Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
4614Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
4615Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
4616Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 36% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
912 mii
748 mii
683 mii
716 mii
610 mii
594 mii
556 mii
433 mii
452 mii
402 mii
Venituri totale
972 mii
797 mii
684 mii
736 mii
692 mii
625 mii
560 mii
447 mii
456 mii
465 mii
Cheltuieli totale
786 mii
789 mii
674 mii
693 mii
679 mii
615 mii
544 mii
409 mii
451 mii
452 mii
Profit / pierdere brută
186 mii
7.688
10 mii
43 mii
13 mii
9.876
16 mii
38 mii
5.289
13 mii
Profit / pierdere netă
155 mii
6.040
3.199
36 mii
6.660
4.112
11 mii
34 mii
1.237
7.803
Număr mediu de angajați
9
10
9
8
7
7
7
6
6
4
Active imobilizate
144 mii
123 mii
101 mii
85 mii
69 mii
58 mii
53 mii
85 mii
42 mii
199 mii
Active circulante
2,6 mil
2,1 mil
1,9 mil
1,7 mil
1 mil
497 mii
256 mii
288 mii
311 mii
552 mii
din care stocuri
—
—
10 mii
—
—
—
—
36 mii
36 mii
36 mii
creanțe
2,2 mil
999 mii
1,7 mil
1,6 mil
912 mii
272 mii
120 mii
154 mii
224 mii
383 mii
casa și conturi la bănci
409 mii
475 mii
193 mii
101 mii
103 mii
225 mii
136 mii
98 mii
52 mii
134 mii
Cheltuieli în avans
—
6.927
2.279
3.639
4.129
—
—
—
—
10 mii
Datorii
2,4 mil
2 mil
1,7 mil
1,5 mil
779 mii
288 mii
54 mii
69 mii
60 mii
274 mii
Venituri în avans
45 mii
47 mii
47 mii
47 mii
47 mii
—
—
—
—
187 mii
Capitaluri proprii
315 mii
216 mii
219 mii
255 mii
262 mii
267 mii
255 mii
304 mii
293 mii
301 mii
din care capital subscris vărsat
50 mii
50 mii
50 mii
50 mii
50 mii
50 mii
50 mii
50 mii
50 mii
50 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.