EURO ROUTE SRL - CUI 10170398, Vaslui – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare28 ani pe piață
EURO ROUTE SRL
CUI 10170398J1998000035379
ȘTEFAN CEL MARE, Municipiul Vaslui, Vaslui
În 2025: cifra de afaceri 400 mii lei, profit net 56 mii lei.
Date de identificare
CUI
10170398
Nr. Registrul Comerțului
J1998000035379
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 ianuarie 1998
EUID
ROONRC.J1998000035379
Cod poștal
730073
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.04.2007
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
04.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
400 mii lei
-30% față de 2024
Profit net
56 mii lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
219 mii lei
Datorii
162 mii lei
Active totale
381 mii lei
Marjă netă
14,1%
Risc scăzut
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 30% față de 2024.
Clasament și firme similare
Locul 5 din 129 în județul Vaslui și locul 468 din 13.246 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1392Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
1396Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
1423Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
1723Fabricarea articolelor de papetărie
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
3250Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4321
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
247 mii
254 mii
314 mii
320 mii
223 mii
296 mii
484 mii
567 mii
573 mii
400 mii
Venituri totale
256 mii
263 mii
335 mii
345 mii
246 mii
333 mii
535 mii
615 mii
597 mii
412 mii
Cheltuieli totale
252 mii
256 mii
326 mii
338 mii
239 mii
319 mii
524 mii
490 mii
483 mii
343 mii
Profit / pierdere brută
4.166
6.932
8.306
6.696
7.031
14 mii
11 mii
125 mii
114 mii
70 mii
Profit / pierdere netă
1.619
4.482
5.116
3.483
4.805
11 mii
5.830
119 mii
103 mii
56 mii
Număr mediu de angajați
6
6
7
6
5
5
6
5
4
—
Active imobilizate
49 mii
184 mii
135 mii
105 mii
122 mii
149 mii
233 mii
232 mii
165 mii
139 mii
Active circulante
77 mii
119 mii
46 mii
72 mii
110 mii
95 mii
81 mii
63 mii
119 mii
242 mii
din care stocuri
—
2
1.180
1.415
579
17 mii
9.496
0
—
—
creanțe
74 mii
50 mii
33 mii
19 mii
104 mii
64 mii
70 mii
62 mii
99 mii
240 mii
casa și conturi la bănci
2.961
69 mii
12 mii
52 mii
4.832
14 mii
1.299
812
20 mii
1.688
Datorii
85 mii
258 mii
129 mii
115 mii
165 mii
173 mii
253 mii
133 mii
122 mii
162 mii
Capitaluri proprii
41 mii
45 mii
52 mii
62 mii
66 mii
71 mii
61 mii
162 mii
163 mii
219 mii
din care capital subscris vărsat
60 mii
60 mii
60 mii
60 mii
60 mii
60 mii
60 mii
60 mii
60 mii
60 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.