PIPERA, et. parter, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 66,3 mil lei, profit net 4,3 mil lei, 197 angajați.
Date de identificare
CUI
35253758
Nr. Registrul Comerțului
J2023008567232
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
19 decembrie 2023
EUID
ROONRC.J2023008567232
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 08.08.2016
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
27.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
66,3 mil lei
+33% față de 2024
Profit net
4,3 mil lei
Angajați (medie)
197
Capitaluri proprii
4,7 mil lei
Datorii
11,2 mil lei
Active totale
17,5 mil lei
Marjă netă
6,6%
Cifră / angajat
336 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 2 din 488 în județul Ilfov și locul 23 din 10.260 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5611 – Restaurante.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 5611 – Restaurante
1020Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
1031Prelucrarea și conservarea cartofilor
1032Fabricarea sucurilor de fructe și legume
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1051Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
1052Fabricarea înghețatei
1061Fabricarea produselor de morărit
1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
1072Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
1073Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
1082Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 64% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
987 mii
8,4 mil
13,4 mil
19 mil
9,5 mil
20,2 mil
28,9 mil
39,5 mil
49,7 mil
66,3 mil
Venituri totale
987 mii
8,4 mil
13,4 mil
19,5 mil
9,7 mil
20,6 mil
29,2 mil
39,5 mil
51 mil
68,7 mil
Cheltuieli totale
1,5 mil
10,3 mil
13,8 mil
17,6 mil
10,7 mil
20,9 mil
27,7 mil
37,6 mil
46,6 mil
63,5 mil
Profit / pierdere brută
-493 mii
-1,9 mil
-461 mii
1,9 mil
-945 mii
-330 mii
1,5 mil
1,9 mil
4,4 mil
5,2 mil
Profit / pierdere netă
-496 mii
-2 mil
-617 mii
1,8 mil
-945 mii
-369 mii
1,4 mil
1,6 mil
3,7 mil
4,3 mil
Număr mediu de angajați
18
102
96
97
86
119
132
135
151
197
Active imobilizate
1,7 mil
2,8 mil
2,1 mil
838 mii
670 mii
431 mii
1,8 mil
2,8 mil
4,7 mil
5,4 mil
Active circulante
849 mii
2 mil
2,8 mil
2,9 mil
2,1 mil
2,2 mil
2,5 mil
2 mil
5,2 mil
11,5 mil
din care stocuri
274 mii
286 mii
149 mii
173 mii
193 mii
219 mii
512 mii
340 mii
281 mii
421 mii
creanțe
352 mii
1,4 mil
1,5 mil
2 mil
1,6 mil
1,2 mil
1,1 mil
869 mii
3,7 mil
9 mil
casa și conturi la bănci
224 mii
313 mii
1,1 mil
703 mii
318 mii
829 mii
902 mii
820 mii
562 mii
941 mii
Cheltuieli în avans
131 mii
75 mii
141 mii
18 mii
1.234
1.935
6.655
284 mii
444 mii
518 mii
Datorii
3,1 mil
7,3 mil
8,2 mil
5,1 mil
5,1 mil
5,3 mil
5,6 mil
5,1 mil
5 mil
11,2 mil
Venituri în avans
83 mii
75 mii
23 mii
—
—
—
—
8.820
1,2 mil
728 mii
Provizioane
0
0
0
—
—
—
—
—
564 mii
807 mii
Capitaluri proprii
-497 mii
-2,5 mil
-3,1 mil
-1,4 mil
-2,3 mil
-2,7 mil
-1,3 mil
1.873
3,5 mil
4,7 mil
din care capital subscris vărsat
400
400
500
500
500
500
500
500
500
500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.