În 2025: cifra de afaceri 1,9 mil lei, profit net 634 mii lei, 17 angajați.
Date de identificare
CUI
17050992
Nr. Registrul Comerțului
J2004002704294
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 decembrie 2004
EUID
ROONRC.J2004002704294
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 22.12.2004
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,9 mil lei
+85% față de 2024
Profit net
634 mii lei
Angajați (medie)
17
Capitaluri proprii
635 mii lei
Datorii
174 mii lei
Active totale
1,6 mil lei
Marjă netă
32,6%
Cifră / angajat
114 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 6 din 30 în județul Prahova și locul 58 din 786 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8122 – Activități specializate de curățenie.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 8122 – Activități specializate de curățenie
0240Activități de servicii anexe silviculturii
1723Fabricarea articolelor de papetărie
2823Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exclusiv fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice)
2932Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
3011Construcția de nave și structuri plutitoare
3020Fabricarea materialului rulant
3030Fabricarea de aeronave și nave spațiale
3101Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
3102Fabricarea de mobilă pentru bucătării
3103Fabricarea de saltele și somiere
3109Fabricarea de mobilă n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 11% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
278 mii
333 mii
258 mii
614 mii
249 mii
277 mii
419 mii
537 mii
1,1 mil
1,9 mil
Venituri totale
278 mii
333 mii
258 mii
614 mii
249 mii
277 mii
419 mii
537 mii
1,1 mil
2,2 mil
Cheltuieli totale
101 mii
109 mii
92 mii
143 mii
87 mii
83 mii
117 mii
202 mii
855 mii
1,5 mil
Profit / pierdere brută
177 mii
224 mii
166 mii
471 mii
162 mii
194 mii
301 mii
335 mii
270 mii
738 mii
Profit / pierdere netă
175 mii
220 mii
163 mii
465 mii
160 mii
191 mii
297 mii
329 mii
238 mii
634 mii
Număr mediu de angajați
3
2
2
3
1
1
1
7
13
17
Active imobilizate
—
—
—
—
—
—
—
1,1 mil
980 mii
839 mii
Active circulante
235 mii
258 mii
199 mii
527 mii
178 mii
225 mii
349 mii
1,2 mil
313 mii
741 mii
din care stocuri
7.037
—
—
—
—
—
—
—
—
112 mii
creanțe
209 mii
188 mii
175 mii
316 mii
166 mii
160 mii
339 mii
1,2 mil
294 mii
624 mii
casa și conturi la bănci
19 mii
70 mii
24 mii
211 mii
12 mii
65 mii
10 mii
18 mii
19 mii
5.083
Datorii
60 mii
36 mii
35 mii
61 mii
17 mii
33 mii
50 mii
2 mil
141 mii
174 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
912 mii
771 mii
Capitaluri proprii
176 mii
221 mii
164 mii
466 mii
161 mii
192 mii
298 mii
331 mii
240 mii
635 mii
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.