În 2025: cifra de afaceri 144 mii lei, profit net 47 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
27787232
Nr. Registrul Comerțului
J2010001657220
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 decembrie 2010
EUID
ROONRC.J2010001657220
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 04.03.2014
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 07.01.2014
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
144 mii lei
-55% față de 2024
Profit net
47 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
289 mii lei
Datorii
1,3 mil lei
Active totale
1,6 mil lei
Marjă netă
32,7%
Cifră / angajat
144 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 8 din 28 în județul Iași și locul 289 din 741 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9319 – Alte activități sportive n.c.a.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 9319 – Alte activități sportive n.c.a
0312Pescuitul în ape dulci
0322Acvacultura în ape dulci
0330Activități anexe pescuitului și acvaculturii
1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
1072Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
1083Prelucrarea ceaiului și cafelei
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 82% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 55% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
161 mii
236 mii
423 mii
526 mii
270 mii
300 mii
384 mii
269 mii
318 mii
144 mii
Venituri totale
173 mii
236 mii
423 mii
526 mii
270 mii
300 mii
572 mii
269 mii
334 mii
222 mii
Cheltuieli totale
169 mii
123 mii
124 mii
218 mii
170 mii
229 mii
419 mii
192 mii
260 mii
166 mii
Profit / pierdere brută
3.872
113 mii
300 mii
308 mii
100 mii
71 mii
153 mii
77 mii
73 mii
56 mii
Profit / pierdere netă
231
92 mii
295 mii
303 mii
97 mii
68 mii
147 mii
61 mii
53 mii
47 mii
Număr mediu de angajați
2
—
2
2
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
8.789
8.030
21 mii
155 mii
176 mii
313 mii
122 mii
225 mii
1,4 mil
1,3 mil
Active circulante
84 mii
165 mii
433 mii
547 mii
474 mii
515 mii
602 mii
498 mii
441 mii
233 mii
din care stocuri
—
—
13 mii
18 mii
36 mii
30 mii
31 mii
42 mii
8.738
—
creanțe
68 mii
109 mii
124 mii
231 mii
214 mii
213 mii
384 mii
259 mii
290 mii
232 mii
casa și conturi la bănci
16 mii
55 mii
295 mii
297 mii
224 mii
272 mii
187 mii
197 mii
142 mii
647
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
514
—
Datorii
92 mii
80 mii
66 mii
71 mii
52 mii
302 mii
111 mii
229 mii
1,5 mil
1,3 mil
Capitaluri proprii
471
92 mii
388 mii
630 mii
598 mii
526 mii
613 mii
494 mii
347 mii
289 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.