F & F TRADE SRL - CUI 12891900, Cristuru Secuiesc | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA26 ani pe piață
F & F TRADE SRL
CUI 12891900J19/13/2000
Str. BAII, Loc. Cristuru Secuiesc, Oraș Cristuru Secuiesc, Harghita
În 2025: cifra de afaceri 103 mii lei, pierdere netă 82 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
12891900
Nr. Registrul Comerțului
J19/13/2000
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 ianuarie 2000
EUID
ROONRC.J19/13/2000
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.12.2021
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
09.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
103 mii lei
-64% față de 2024
Pierdere netă
82 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-21 mii lei
Datorii
52 mii lei
Active totale
32 mii lei
Marjă netă
-79,6%
Cifră / angajat
103 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 56 din 65 în județul Harghita și locul 5.085 din 6.121 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
2059Fabricarea altor produse chimice n.c.a.
3314Repararea echipamentelor electrice
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4329Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (165%); cifra de afaceri a scăzut cu 64% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
36 mii
25 mii
—
—
—
—
1.685
139 mii
291 mii
103 mii
Venituri totale
36 mii
25 mii
0
0
0
0
1.685
139 mii
292 mii
104 mii
Cheltuieli totale
15 mii
4.684
150
-151
47
1.410
6.919
211 mii
257 mii
185 mii
Profit / pierdere brută
21 mii
20 mii
-150
151
-47
-1.410
-5.234
-72 mii
34 mii
-81 mii
Profit / pierdere netă
20 mii
20 mii
-150
151
-47
-1.410
-5.285
-72 mii
31 mii
-82 mii
Număr mediu de angajați
—
—
—
—
—
—
—
1
1
1
Active imobilizate
—
—
—
—
—
—
—
—
—
3.623
Active circulante
123 mii
147 mii
147 mii
147 mii
147 mii
141 mii
136 mii
46 mii
94 mii
28 mii
din care stocuri
—
—
—
—
—
—
—
938
22 mii
21 mii
creanțe
96 mii
100 mii
100 mii
100 mii
100 mii
100 mii
101 mii
14 mii
25 mii
4.824
casa și conturi la bănci
27 mii
47 mii
47 mii
47 mii
47 mii
41 mii
35 mii
31 mii
47 mii
1.980
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
11 mii
—
—
Datorii
9.282
13 mii
13 mii
13 mii
13 mii
9.012
9.443
22 mii
32 mii
52 mii
Capitaluri proprii
114 mii
133 mii
133 mii
133 mii
133 mii
132 mii
127 mii
35 mii
62 mii
-21 mii
din care capital subscris vărsat
500
500
500
500
500
500
500
500
500
500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.