În 2025: cifra de afaceri 172 mil lei, profit net 13,9 mil lei, 454 angajați.
Date de identificare
CUI
14252164
Nr. Registrul Comerțului
J2018012171401
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 august 2018
EUID
ROONRC.J2018012171401
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.11.2001
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
07.10.2026
Organ fiscal competent: Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
172 mil lei
+5% față de 2024
Profit net
13,9 mil lei
Angajați (medie)
454
Capitaluri proprii
140 mil lei
Datorii
236 mil lei
Active totale
379 mil lei
Marjă netă
8,1%
Cifră / angajat
379 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 28 din 2.930 în județul București și locul 58 din 20.531 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1611Tăierea și rindeluirea lemnului
1621Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1624Fabricarea ambalajelor din lemn
1628Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2363Fabricarea betonului
2364Fabricarea mortarului
2366Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
3100Fabricarea de mobilă
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
20,6 mil
44,4 mil
53,3 mil
78,7 mil
118 mil
161 mil
173 mil
151 mil
164 mil
172 mil
Venituri totale
26,3 mil
46,6 mil
70,6 mil
90,8 mil
141 mil
184 mil
232 mil
194 mil
196 mil
263 mil
Cheltuieli totale
25,8 mil
44,4 mil
63,4 mil
81,4 mil
117 mil
154 mil
200 mil
172 mil
173 mil
247 mil
Profit / pierdere brută
478 mii
2,2 mil
7,2 mil
9,3 mil
24,5 mil
29,3 mil
32,2 mil
21,7 mil
22,8 mil
15,8 mil
Profit / pierdere netă
330 mii
1,9 mil
6,2 mil
7,8 mil
20,8 mil
25,6 mil
27,5 mil
18,3 mil
19 mil
13,9 mil
Număr mediu de angajați
86
123
164
185
310
271
303
331
402
454
Active imobilizate
860 mii
5,2 mil
20,2 mil
51,9 mil
79 mil
90,5 mil
122 mil
137 mil
133 mil
154 mil
Active circulante
9,4 mil
9,4 mil
19,2 mil
22 mil
24,5 mil
47,3 mil
105 mil
203 mil
192 mil
225 mil
din care stocuri
5,6 mil
5,1 mil
11 mil
2,6 mil
2,7 mil
20,1 mil
67,8 mil
102 mil
137 mil
187 mil
creanțe
3,8 mil
4,3 mil
8,1 mil
19,3 mil
21,7 mil
27,1 mil
36,9 mil
100 mil
55,4 mil
33,8 mil
casa și conturi la bănci
52 mii
37 mii
97 mii
39 mii
112 mii
121 mii
11 mii
387 mii
344 mii
3,5 mil
Cheltuieli în avans
3.853
87
—
611
233
—
2.401
30 mii
259 mii
90 mii
Datorii
10,4 mil
12,9 mil
31,5 mil
58,6 mil
67,5 mil
76 mil
139 mil
232 mil
199 mil
236 mil
Provizioane
—
—
—
—
—
330 mii
441 mii
942 mii
748 mii
2,9 mil
Capitaluri proprii
-145 mii
1,7 mil
7,9 mil
15,3 mil
36,1 mil
61,5 mil
88,5 mil
107 mil
126 mil
140 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.