În 2025: cifra de afaceri 399 mii lei, profit net 275 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
32120986
Nr. Registrul Comerțului
J22/1379/2013
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 august 2013
EUID
ROONRC.J22/1379/2013
Cod poștal
707240
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.12.2013
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
28.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
399 mii lei
-9% față de 2024
Profit net
275 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
841 mii lei
Datorii
402 mii lei
Active totale
1,2 mil lei
Marjă netă
68,9%
Cifră / angajat
399 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 43 din 60 în județul Iași și locul 1.160 din 1.614 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 28.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
2223Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
2332Fabricarea cărămizilor, țiglelor și a altor produse pentru construcții, din argilă arsă
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
3102Fabricarea de mobilă pentru bucătării
3109Fabricarea de mobilă n.c.a.
3312
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 32% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
529 mii
969 mii
571 mii
239 mii
91 mii
111 mii
87 mii
418 mii
437 mii
399 mii
Venituri totale
529 mii
969 mii
571 mii
239 mii
91 mii
111 mii
87 mii
418 mii
501 mii
413 mii
Cheltuieli totale
495 mii
914 mii
561 mii
234 mii
94 mii
79 mii
34 mii
67 mii
155 mii
131 mii
Profit / pierdere brută
35 mii
55 mii
10 mii
4.759
-3.155
32 mii
53 mii
351 mii
346 mii
282 mii
Profit / pierdere netă
30 mii
38 mii
-7.119
-2.406
-5.254
29 mii
51 mii
347 mii
338 mii
275 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
—
166 mii
130 mii
90 mii
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,1 mil
1,2 mil
1,2 mil
Active circulante
363 mii
414 mii
420 mii
425 mii
22 mii
46 mii
38 mii
36 mii
167 mii
61 mii
din care stocuri
307 mii
3.274
6.135
960
9.688
245
245
538
1.504
1.504
creanțe
31 mii
6.289
2.737
4.979
4.472
2.327
24 mii
1.130
18 mii
1.366
casa și conturi la bănci
25 mii
405 mii
411 mii
419 mii
7.969
44 mii
14 mii
34 mii
148 mii
58 mii
Cheltuieli în avans
435
764
472
166
161
218
569
277
1.003
353
Datorii
4.658
139 mii
116 mii
82 mii
720 mii
690 mii
1 mil
662 mii
565 mii
402 mii
Capitaluri proprii
359 mii
442 mii
435 mii
432 mii
427 mii
456 mii
106 mii
453 mii
791 mii
841 mii
din care capital subscris vărsat
200
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.