FLUID SERV METROLOGIE SRL - CUI 33428349, Constanța | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață
FLUID SERV METROLOGIE SRL
CUI 33428349J2014001528131
TOMIS, Municipiul Constanța, Constanța
În 2025: cifra de afaceri 811 mii lei, profit net 86 mii lei, 7 angajați.
Date de identificare
CUI
33428349
Nr. Registrul Comerțului
J2014001528131
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 iulie 2014
EUID
ROONRC.J2014001528131
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.02.2015
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
811 mii lei
-46% față de 2024
Profit net
86 mii lei
Angajați (medie)
7
Capitaluri proprii
97 mii lei
Datorii
391 mii lei
Active totale
488 mii lei
Marjă netă
10,6%
Cifră / angajat
116 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 43 din 207 în județul Constanța și locul 602 din 2.878 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7120 – Activități de testări și analize tehnice.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7120 – Activități de testări și analize tehnice
2221Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
2222Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
2223Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
2224Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
2225Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic
2226Fabricarea altor produse din material plastic
2313Fabricarea articolelor din sticlă
2344Fabricarea altor produse tehnice din ceramică
2433Producția de profile obținute la rece
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 80% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 46% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
781 mii
904 mii
842 mii
894 mii
806 mii
860 mii
1,1 mil
1,1 mil
1,5 mil
811 mii
Venituri totale
782 mii
907 mii
848 mii
898 mii
818 mii
863 mii
1,1 mil
1,1 mil
1,5 mil
850 mii
Cheltuieli totale
599 mii
633 mii
638 mii
686 mii
619 mii
681 mii
709 mii
732 mii
1,1 mil
750 mii
Profit / pierdere brută
183 mii
274 mii
209 mii
211 mii
198 mii
182 mii
418 mii
388 mii
479 mii
100 mii
Profit / pierdere netă
154 mii
264 mii
201 mii
202 mii
191 mii
173 mii
407 mii
379 mii
413 mii
86 mii
Număr mediu de angajați
9
9
8
9
8
8
9
7
7
7
Active imobilizate
66 mii
91 mii
65 mii
44 mii
23 mii
6.337
207
0
—
—
Active circulante
248 mii
296 mii
243 mii
328 mii
363 mii
323 mii
487 mii
562 mii
1,1 mil
482 mii
din care stocuri
4.510
3.123
12 mii
4.149
15 mii
6.982
2.986
6.049
13 mii
5.675
creanțe
171 mii
96 mii
147 mii
104 mii
87 mii
190 mii
185 mii
140 mii
747 mii
30 mii
casa și conturi la bănci
73 mii
198 mii
84 mii
220 mii
261 mii
126 mii
299 mii
121 mii
60 mii
106 mii
Cheltuieli în avans
876
617
537
456
232
97
230
2.037
3.608
5.340
Datorii
152 mii
113 mii
98 mii
151 mii
90 mii
73 mii
79 mii
49 mii
478 mii
391 mii
Venituri în avans
9.833
11 mii
9.662
19 mii
2.435
0
0
—
—
—
Capitaluri proprii
154 mii
264 mii
201 mii
202 mii
294 mii
257 mii
408 mii
515 mii
656 mii
97 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.