În 2025: cifra de afaceri 3,2 mil lei, profit net 696 mii lei, 9 angajați.
Date de identificare
CUI
29508423
Nr. Registrul Comerțului
J2012000004249
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 ianuarie 2012
EUID
ROONRC.J2012000004249
Cod poștal
435200
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 09.02.2012
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
06.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
3,2 mil lei
+2286% față de 2024
Profit net
696 mii lei
Angajați (medie)
9
Capitaluri proprii
1,6 mil lei
Datorii
125 mii lei
Active totale
1,7 mil lei
Marjă netă
21,7%
Cifră / angajat
357 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 74 din 640 în județul Maramureș și locul 3.124 din 20.424 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 7% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
28 mii
986 mii
593 mii
644 mii
42 mii
184 mii
446 mii
135 mii
3,2 mil
Venituri totale
189 mii
986 mii
593 mii
644 mii
62 mii
184 mii
446 mii
135 mii
3,2 mil
Cheltuieli totale
179 mii
497 mii
395 mii
610 mii
57 mii
150 mii
411 mii
104 mii
2,4 mil
Profit / pierdere brută
9.493
489 mii
198 mii
34 mii
4.407
34 mii
36 mii
31 mii
785 mii
Profit / pierdere netă
8.835
480 mii
192 mii
28 mii
3.020
32 mii
32 mii
30 mii
696 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
1
9
Active imobilizate
128 mii
131 mii
589 mii
614 mii
606 mii
823 mii
224 mii
241 mii
1,4 mil
Active circulante
52 mii
401 mii
436 mii
491 mii
441 mii
515 mii
814 mii
812 mii
331 mii
din care stocuri
12 mii
—
—
—
21 mii
25 mii
—
—
165 mii
creanțe
16 mii
269 mii
192 mii
469 mii
419 mii
428 mii
792 mii
789 mii
134 mii
casa și conturi la bănci
23 mii
132 mii
243 mii
23 mii
1.395
63 mii
22 mii
23 mii
32 mii
Cheltuieli în avans
19 mii
17 mii
—
—
70 mii
81 mii
125 mii
125 mii
—
Datorii
182 mii
52 mii
336 mii
388 mii
398 mii
628 mii
267 mii
252 mii
125 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
39 mii
—
—
—
Capitaluri proprii
17 mii
497 mii
689 mii
717 mii
720 mii
752 mii
896 mii
926 mii
1,6 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.