funcțiunePlătitor TVATVA la încasare30 ani pe piață
FOTO ZEISS SERV SRL
CUI 9102306J26/682/1996
P-ta. PETRU MAIOR, ap. II, Municipiul Reghin, Mureș
În 2025: cifra de afaceri 662 mii lei, profit net 2.597 lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
9102306
Nr. Registrul Comerțului
J26/682/1996
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 octombrie 1996
EUID
ROONRC.J26/682/1996
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 27.01.1997
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
662 mii lei
-14% față de 2024
Profit net
2.597 lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
274 mii lei
Datorii
95 mii lei
Active totale
369 mii lei
Marjă netă
0,4%
Cifră / angajat
165 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 1 din 104 în județul Mureș și locul 97 din 3.935 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7420 – Activități fotografice.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7420 – Activități fotografice
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
1813Servicii pregătitoare pentru pretipărire
1814Legătorie și servicii conexe
1820Reproducerea înregistrărilor
2562Operațiuni de mecanică generală
2572Fabricarea articolelor de feronerie
2573Fabricarea uneltelor
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
3312Repararea mașinilor
3313Repararea echipamentelor electronice și optice
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 26% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
939 mii
994 mii
982 mii
949 mii
557 mii
565 mii
674 mii
731 mii
767 mii
662 mii
Venituri totale
947 mii
1,1 mil
1,1 mil
1 mil
628 mii
669 mii
788 mii
760 mii
909 mii
763 mii
Cheltuieli totale
929 mii
1,1 mil
1,1 mil
1 mil
626 mii
666 mii
786 mii
738 mii
798 mii
756 mii
Profit / pierdere brută
19 mii
14 mii
4.386
3.391
2.061
3.428
1.502
23 mii
111 mii
7.068
Profit / pierdere netă
17 mii
4.028
1.845
1.267
1.691
2.859
333
18 mii
90 mii
2.597
Număr mediu de angajați
14
16
16
16
10
7
6
6
5
4
Active imobilizate
336 mii
228 mii
300 mii
268 mii
211 mii
222 mii
163 mii
100 mii
192 mii
212 mii
Active circulante
274 mii
240 mii
179 mii
220 mii
148 mii
140 mii
188 mii
188 mii
196 mii
157 mii
din care stocuri
151 mii
150 mii
134 mii
113 mii
107 mii
119 mii
108 mii
71 mii
76 mii
110 mii
creanțe
48 mii
36 mii
31 mii
32 mii
23 mii
17 mii
25 mii
16 mii
9.265
17 mii
casa și conturi la bănci
74 mii
53 mii
13 mii
75 mii
18 mii
3.415
55 mii
100 mii
109 mii
29 mii
Cheltuieli în avans
—
—
4.132
2.132
—
—
—
—
—
—
Datorii
414 mii
287 mii
219 mii
239 mii
136 mii
168 mii
166 mii
94 mii
112 mii
95 mii
Venituri în avans
102 mii
81 mii
121 mii
87 mii
58 mii
31 mii
22 mii
12 mii
4.039
—
Capitaluri proprii
95 mii
99 mii
142 mii
163 mii
165 mii
163 mii
163 mii
181 mii
271 mii
274 mii
din care capital subscris vărsat
3.400
3.400
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
45 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.