În 2025: cifra de afaceri 1,4 mil lei, profit net 904 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
36351460
Nr. Registrul Comerțului
J2016002814121
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 iulie 2016
EUID
ROONRC.J2016002814121
Cod poștal
400615
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.08.2025
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,4 mil lei
+647% față de 2024
Profit net
904 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
979 mii lei
Datorii
32 mii lei
Active totale
1,1 mil lei
Marjă netă
62,4%
Cifră / angajat
1,4 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 58 din 683 în județul Cluj și locul 1.121 din 11.135 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management
1723Fabricarea articolelor de papetărie
1725Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
1814Legătorie și servicii conexe
3240Fabricarea jocurilor și jucăriilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4650Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
4662Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
4726Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
4740Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
46 mii
222 mii
138 mii
261 mii
516 mii
220 mii
194 mii
1,4 mil
Venituri totale
52 mii
243 mii
172 mii
369 mii
542 mii
228 mii
205 mii
1,5 mil
Cheltuieli totale
9.732
17 mii
42 mii
75 mii
43 mii
13 mii
12 mii
424 mii
Profit / pierdere brută
42 mii
226 mii
130 mii
295 mii
499 mii
215 mii
193 mii
1 mil
Profit / pierdere netă
41 mii
220 mii
128 mii
293 mii
495 mii
186 mii
162 mii
904 mii
Număr mediu de angajați
—
—
1
1
1
—
—
1
Active imobilizate
42
30 mii
11 mii
7.121
5.390
17 mii
15 mii
8.195
Active circulante
275 mii
452 mii
409 mii
431 mii
585 mii
321 mii
247 mii
1,1 mil
din care stocuri
—
432
—
21 mii
—
—
—
—
creanțe
72 mii
105 mii
93 mii
3.564
585 mii
229 mii
148 mii
987 mii
casa și conturi la bănci
203 mii
346 mii
316 mii
406 mii
18
92 mii
100 mii
63 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
20
20
180
Datorii
5.576
12 mii
26 mii
24 mii
21 mii
85 mii
45 mii
32 mii
Venituri în avans
229 mii
209 mii
208 mii
121 mii
74 mii
66 mii
55 mii
48 mii
Capitaluri proprii
41 mii
260 mii
187 mii
293 mii
495 mii
188 mii
163 mii
979 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.