METALURGIȘTILOR, bl. 3, ap. 7/B, Sat Nădrag, Comuna Nădrag, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 57 mii lei, pierdere netă 203 lei, 0 angajați.
Date de identificare
CUI
30914875
Nr. Registrul Comerțului
J2012002808355
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 noiembrie 2012
EUID
ROONRC.J2012002808355
Cod poștal
307290
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 28.03.2023
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
05.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Lugoj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
57 mii lei
+17% față de 2024
Pierdere netă
203 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
-133 mii lei
Datorii
494 mii lei
Active totale
361 mii lei
Marjă netă
-0,4%
Risc crescut
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (137%).
Clasament și firme similare
Locul 808 din 899 în județul Timiș și locul 28.449 din 32.943 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
4622Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
4623Comerț cu ridicata al animalelor vii
4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
4634Comerț cu ridicata al băuturilor
4635Comerț cu ridicata al produselor din tutun
4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
4637Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
105 mii
82 mii
121 mii
124 mii
103 mii
76 mii
77 mii
63 mii
49 mii
57 mii
Venituri totale
105 mii
83 mii
121 mii
124 mii
103 mii
76 mii
77 mii
63 mii
49 mii
58 mii
Cheltuieli totale
99 mii
93 mii
132 mii
138 mii
121 mii
92 mii
102 mii
97 mii
58 mii
56 mii
Profit / pierdere brută
6.355
-9.885
-11 mii
-14 mii
-18 mii
-17 mii
-25 mii
-33 mii
-8.973
1.528
Profit / pierdere netă
3.807
-11 mii
-13 mii
-15 mii
-19 mii
-17 mii
-26 mii
-34 mii
-9.909
-203
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
Active imobilizate
—
—
—
—
—
—
—
3.668
3.066
1.759
Active circulante
109 mii
133 mii
163 mii
177 mii
197 mii
226 mii
266 mii
302 mii
334 mii
359 mii
din care stocuri
108 mii
132 mii
162 mii
176 mii
195 mii
225 mii
264 mii
299 mii
331 mii
357 mii
creanțe
365
543
582
836
1.550
1.192
2.239
2.231
2.074
2.798
casa și conturi la bănci
-39
317
666
372
500
141
132
115
454
-79
Datorii
97 mii
132 mii
175 mii
204 mii
243 mii
289 mii
356 mii
428 mii
470 mii
494 mii
Capitaluri proprii
12 mii
1.040
-12 mii
-27 mii
-46 mii
-63 mii
-89 mii
-123 mii
-133 mii
-133 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.