funcțiunePlătitor TVATVA la încasare15 ani pe piață
G&G ANTIQUE CONCEPT SRL
CUI 27992172J2011000089106
SPERANȚEI, Municipiul Buzău, Buzău
În 2025: cifra de afaceri 92 mii lei, pierdere netă 5.201 lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
27992172
Nr. Registrul Comerțului
J2011000089106
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 februarie 2011
EUID
ROONRC.J2011000089106
Cod poștal
120209
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 09.02.2011
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
92 mii lei
+1% față de 2024
Pierdere netă
5.201 lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
-771 mii lei
Datorii
818 mii lei
Active totale
47 mii lei
Marjă netă
-5,7%
Cifră / angajat
46 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 26 din 51 în județul Buzău și locul 1.025 din 1.930 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
0121Cultivarea strugurilor
2551Acoperirea metalelor
2552Tratamente termice ale metalelor
2553Operațiuni de mecanică generală
3100Fabricarea de mobilă
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4323Lucrări de izolații
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
4335Alte lucrări de finisare
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (1735%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
268 mii
147 mii
96 mii
122 mii
78 mii
117 mii
57 mii
104 mii
91 mii
92 mii
Venituri totale
268 mii
147 mii
96 mii
122 mii
93 mii
117 mii
58 mii
104 mii
91 mii
92 mii
Cheltuieli totale
373 mii
206 mii
169 mii
177 mii
145 mii
154 mii
152 mii
139 mii
94 mii
96 mii
Profit / pierdere brută
-105 mii
-59 mii
-73 mii
-56 mii
-51 mii
-37 mii
-94 mii
-36 mii
-3.170
-4.284
Profit / pierdere netă
-108 mii
-60 mii
-74 mii
-57 mii
-52 mii
-38 mii
-95 mii
-37 mii
-4.075
-5.201
Număr mediu de angajați
3
4
6
5
4
4
4
3
2
2
Active imobilizate
283
283
283
283
283
283
283
283
—
—
Active circulante
49 mii
39 mii
42 mii
45 mii
91 mii
74 mii
42 mii
52 mii
48 mii
47 mii
din care stocuri
37 mii
25 mii
26 mii
28 mii
28 mii
29 mii
29 mii
29 mii
30 mii
30 mii
creanțe
11 mii
11 mii
13 mii
13 mii
14 mii
14 mii
11 mii
6.834
5.274
404
casa și conturi la bănci
442
2.965
2.631
3.856
50 mii
31 mii
2.832
17 mii
13 mii
17 mii
Datorii
398 mii
448 mii
525 mii
584 mii
683 mii
704 mii
767 mii
814 mii
813 mii
818 mii
Capitaluri proprii
-349 mii
-409 mii
-483 mii
-540 mii
-592 mii
-630 mii
-725 mii
-761 mii
-765 mii
-771 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.