În 2025: cifra de afaceri 12,1 mil lei, profit net 3,7 mil lei, 15 angajați.
Date de identificare
CUI
22400784
Nr. Registrul Comerțului
J2007001309208
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 septembrie 2007
EUID
ROONRC.J2007001309208
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 17.11.2016
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
12,1 mil lei
+99% față de 2024
Profit net
3,7 mil lei
Angajați (medie)
15
Capitaluri proprii
3,9 mil lei
Datorii
1 mil lei
Active totale
5,6 mil lei
Marjă netă
30,4%
Cifră / angajat
806 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 6 din 47 în județul Hunedoara și locul 343 din 1.942 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4211 – Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4211 – Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2365Fabricarea produselor din azbociment
2366Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2553Operațiuni de mecanică generală
3312Repararea și întreținerea mașinilor
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 18% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
314 mii
301 mii
574 mii
1 mil
1,4 mil
1,2 mil
1,1 mil
1,3 mil
6,1 mil
12,1 mil
Venituri totale
347 mii
307 mii
621 mii
1 mil
1,5 mil
1,3 mil
1,2 mil
3,1 mil
6,1 mil
12,2 mil
Cheltuieli totale
299 mii
301 mii
476 mii
951 mii
1,2 mil
1,1 mil
1,1 mil
3 mil
4,8 mil
7,9 mil
Profit / pierdere brută
47 mii
5.956
145 mii
56 mii
229 mii
183 mii
115 mii
74 mii
1,3 mil
4,3 mil
Profit / pierdere netă
44 mii
2.892
139 mii
46 mii
215 mii
172 mii
106 mii
62 mii
1,1 mil
3,7 mil
Număr mediu de angajați
12
3
6
14
16
15
12
14
16
15
Active imobilizate
68 mii
66 mii
132 mii
84 mii
1,2 mil
1,1 mil
884 mii
955 mii
837 mii
914 mii
Active circulante
282 mii
171 mii
316 mii
636 mii
1,8 mil
1 mil
1,4 mil
2,1 mil
1,6 mil
4,7 mil
din care stocuri
0
—
39 mii
91 mii
106 mii
655 mii
1,2 mil
1,8 mil
0
—
creanțe
76 mii
90 mii
77 mii
340 mii
1,2 mil
146 mii
132 mii
138 mii
808 mii
1,7 mil
casa și conturi la bănci
206 mii
82 mii
201 mii
205 mii
459 mii
215 mii
62 mii
184 mii
838 mii
3 mil
Datorii
65 mii
49 mii
121 mii
347 mii
1,4 mil
436 mii
559 mii
1,3 mil
1,5 mil
1 mil
Venituri în avans
—
—
—
—
934 mii
886 mii
839 mii
781 mii
733 mii
685 mii
Capitaluri proprii
285 mii
188 mii
327 mii
373 mii
588 mii
761 mii
867 mii
929 mii
243 mii
3,9 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.