GAMA TOP INSTAL SRL - CUI 33644342, Cerbu (com. Albota) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață
GAMA TOP INSTAL SRL
CUI 33644342J2014001254036
Sat Cerbu, Comuna Albota, Argeș
În 2025: cifra de afaceri 782 mii lei, profit net 7.814 lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
33644342
Nr. Registrul Comerțului
J2014001254036
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 octombrie 2014
EUID
ROONRC.J2014001254036
Cod poștal
117031
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 17.05.2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
782 mii lei
-46% față de 2024
Profit net
7.814 lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
165 mii lei
Datorii
756 mii lei
Active totale
921 mii lei
Marjă netă
1%
Cifră / angajat
195 mii lei
Risc mediu
Clasament și firme similare
Locul 8 din 14 în județul Argeș și locul 245 din 480 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 31.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
2361Fabricarea produselor din beton pentru construcții
2362Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
2363Fabricarea betonului
2364Fabricarea mortarului
2369Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
2370Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
2562Operațiuni de mecanică generală
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
2740Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 82% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 46% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
435 mii
876 mii
776 mii
1 mil
1,1 mil
2,2 mil
431 mii
579 mii
1,4 mil
782 mii
Venituri totale
435 mii
877 mii
781 mii
1,1 mil
1,1 mil
2,2 mil
532 mii
591 mii
1,4 mil
797 mii
Cheltuieli totale
299 mii
643 mii
536 mii
874 mii
1,1 mil
1,3 mil
761 mii
727 mii
1,2 mil
786 mii
Profit / pierdere brută
136 mii
234 mii
245 mii
177 mii
23 mii
949 mii
-229 mii
-137 mii
224 mii
11 mii
Profit / pierdere netă
130 mii
225 mii
238 mii
166 mii
12 mii
928 mii
-233 mii
-142 mii
188 mii
7.814
Număr mediu de angajați
3
6
7
8
9
6
5
5
5
4
Active imobilizate
—
149 mii
113 mii
231 mii
224 mii
245 mii
293 mii
199 mii
157 mii
230 mii
Active circulante
234 mii
448 mii
365 mii
321 mii
517 mii
1,4 mil
997 mii
597 mii
858 mii
690 mii
din care stocuri
19 mii
29 mii
70 mii
15 mii
162 mii
93 mii
108 mii
118 mii
61 mii
193 mii
creanțe
45 mii
105 mii
261 mii
56 mii
158 mii
1,1 mil
212 mii
244 mii
701 mii
328 mii
casa și conturi la bănci
170 mii
314 mii
33 mii
250 mii
197 mii
188 mii
678 mii
235 mii
95 mii
169 mii
Cheltuieli în avans
—
—
647
76
2.944
4.508
3.303
8.851
243
1.451
Datorii
78 mii
216 mii
240 mii
149 mii
327 mii
301 mii
1,2 mil
836 mii
858 mii
756 mii
Capitaluri proprii
156 mii
381 mii
238 mii
404 mii
416 mii
1,3 mil
111 mii
-31 mii
157 mii
165 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.