GERARD INTERNATIONAL SRL - CUI 11164181, Sântămăria-Orlea | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA28 ani pe piață
GERARD INTERNATIONAL SRL
CUI 11164181J1998000710201
Sat Sântămăria-Orlea, Comuna Sântămăria-Orlea, Hunedoara
În 2025: cifra de afaceri 2,3 mil lei, profit net 708 mii lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
11164181
Nr. Registrul Comerțului
J1998000710201
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 noiembrie 1998
EUID
ROONRC.J1998000710201
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.02.1999
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
07.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Haţeg
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2,3 mil lei
-6% față de 2024
Profit net
708 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
2,7 mil lei
Datorii
219 mii lei
Active totale
2,9 mil lei
Marjă netă
30,2%
Cifră / angajat
586 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 2 din 174 în județul Hunedoara și locul 153 din 5.809 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
0220Exploatarea forestieră
1611Tăierea și rindeluirea lemnului
1612Prelucrarea și finisarea lemnului
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4213Construcția de poduri și tuneluri
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 7% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
549 mii
433 mii
426 mii
732 mii
1,2 mil
647 mii
617 mii
1,2 mil
2,5 mil
2,3 mil
Venituri totale
568 mii
441 mii
438 mii
720 mii
1,2 mil
635 mii
617 mii
1,4 mil
2,5 mil
2,4 mil
Cheltuieli totale
530 mii
406 mii
391 mii
461 mii
667 mii
516 mii
627 mii
1,1 mil
1,3 mil
1,6 mil
Profit / pierdere brută
38 mii
35 mii
47 mii
259 mii
511 mii
119 mii
-9.925
309 mii
1,2 mil
848 mii
Profit / pierdere netă
37 mii
31 mii
43 mii
252 mii
499 mii
113 mii
-16 mii
297 mii
1,1 mil
708 mii
Număr mediu de angajați
10
11
6
6
4
5
7
8
5
4
Active imobilizate
20 mii
17 mii
15 mii
98 mii
554 mii
868 mii
799 mii
1,1 mil
1,2 mil
2,7 mil
Active circulante
131 mii
130 mii
138 mii
184 mii
183 mii
45 mii
47 mii
112 mii
1,1 mil
265 mii
din care stocuri
121 mii
123 mii
123 mii
115 mii
154 mii
140 mii
141 mii
139 mii
118 mii
127 mii
creanțe
7.314
6.324
878
5.787
2.627
6.962
1.550
56 mii
1,1 mil
220 mii
casa și conturi la bănci
2.043
1.223
15 mii
63 mii
27 mii
-102 mii
-95 mii
-83 mii
-64 mii
-82 mii
Datorii
220 mii
186 mii
149 mii
25 mii
35 mii
175 mii
161 mii
240 mii
298 mii
219 mii
Capitaluri proprii
-70 mii
-38 mii
4.711
257 mii
703 mii
738 mii
686 mii
993 mii
2 mil
2,7 mil
din care capital subscris vărsat
320
320
320
320
320
320
320
320
320
320
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.