Aleea PRUNILOR, Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 217 mii lei, profit net 2.774 lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
9617280
Nr. Registrul Comerțului
J2004000368232
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 martie 2004
EUID
ROONRC.J2004000368232
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
217 mii lei
-13% față de 2024
Profit net
2.774 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-370 mii lei
Datorii
461 mii lei
Active totale
91 mii lei
Marjă netă
1,3%
Cifră / angajat
217 mii lei
Risc crescut
Clasament și firme similare
Locul 37 din 57 în județul Ilfov și locul 504 din 805 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4724 – Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4724 – Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
1072Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
1082Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
1085Fabricarea de mâncăruri preparate
1089Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
1721Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
2222Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
2225Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic
4711Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (506%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
176 mii
206 mii
176 mii
169 mii
85 mii
87 mii
109 mii
200 mii
249 mii
217 mii
Venituri totale
176 mii
206 mii
176 mii
169 mii
85 mii
87 mii
109 mii
200 mii
250 mii
217 mii
Cheltuieli totale
180 mii
176 mii
165 mii
175 mii
99 mii
100 mii
130 mii
393 mii
289 mii
215 mii
Profit / pierdere brută
-4.544
30 mii
11 mii
-6.027
-14 mii
-12 mii
-22 mii
-193 mii
-39 mii
2.774
Profit / pierdere netă
-4.818
28 mii
9.519
-7.733
-15 mii
-13 mii
-23 mii
-195 mii
-42 mii
2.774
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
—
—
—
—
—
—
495
991
1.000
—
Active circulante
52 mii
79 mii
96 mii
86 mii
64 mii
77 mii
155 mii
56 mii
57 mii
91 mii
din care stocuri
10 mii
5.517
21 mii
20 mii
25 mii
63 mii
137 mii
36 mii
30 mii
41 mii
creanțe
3.634
8.091
8.998
11 mii
11 mii
12 mii
12 mii
13 mii
9.697
15 mii
casa și conturi la bănci
38 mii
65 mii
66 mii
55 mii
27 mii
2.383
5.998
7.921
17 mii
34 mii
Datorii
167 mii
166 mii
173 mii
172 mii
164 mii
190 mii
292 mii
388 mii
430 mii
461 mii
Capitaluri proprii
-115 mii
-87 mii
-78 mii
-85 mii
-100 mii
-114 mii
-136 mii
-331 mii
-373 mii
-370 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.