În 2025: cifra de afaceri 11,5 mil lei, profit net 3,9 mil lei, 14 angajați.
Date de identificare
CUI
37424374
Nr. Registrul Comerțului
J2017000639338
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 aprilie 2017
EUID
ROONRC.J2017000639338
Cod poștal
720103
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 13.06.2017
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
11,5 mil lei
+75% față de 2024
Profit net
3,9 mil lei
Angajați (medie)
14
Capitaluri proprii
22 mil lei
Datorii
19,7 mil lei
Active totale
42,2 mil lei
Marjă netă
33,6%
Cifră / angajat
822 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 35 din 620 în județul Suceava și locul 1.129 din 20.485 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1611Tăierea și rindeluirea lemnului
1621Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn
1622Fabricarea parchetului asamblat în panouri
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1624Fabricarea ambalajelor din lemn
1628Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
3100Fabricarea de mobilă
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 47% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
5,4 mil
7,1 mil
7,7 mil
11,3 mil
5,5 mil
11,4 mil
6,6 mil
11,5 mil
Venituri totale
2,5 mil
7,2 mil
8,8 mil
11 mil
13,6 mil
12,3 mil
11,8 mil
8,8 mil
12,9 mil
Cheltuieli totale
2,5 mil
4,3 mil
5,9 mil
7,8 mil
10,1 mil
10,1 mil
7,7 mil
6,7 mil
8,4 mil
Profit / pierdere brută
0
2,8 mil
2,9 mil
3,3 mil
3,5 mil
2,1 mil
4,1 mil
2,1 mil
4,5 mil
Profit / pierdere netă
0
2,6 mil
2,4 mil
2,8 mil
3 mil
1,9 mil
3,5 mil
1,9 mil
3,9 mil
Număr mediu de angajați
1
6
9
18
19
16
15
12
14
Active imobilizate
580 mii
932 mii
2,3 mil
2,7 mil
3,2 mil
6 mil
5,6 mil
11,7 mil
13,2 mil
Active circulante
3,9 mil
6,8 mil
11,5 mil
16,9 mil
12,3 mil
26,6 mil
27,7 mil
28,4 mil
28,9 mil
din care stocuri
2,5 mil
4,3 mil
5,9 mil
9,3 mil
11,8 mil
18,5 mil
19,2 mil
21,7 mil
23 mil
creanțe
898 mii
2,2 mil
5,2 mil
7,3 mil
-585 mii
7,1 mil
7,5 mil
5,6 mil
5,4 mil
casa și conturi la bănci
405 mii
362 mii
501 mii
277 mii
1,1 mil
917 mii
1,1 mil
1,1 mil
526 mii
Cheltuieli în avans
160 mii
168 mii
149 mii
175 mii
1.181
1.647
9.947
27 mii
73 mii
Datorii
266 mii
520 mii
2,6 mil
3,1 mil
3,4 mil
18,7 mil
16,2 mil
21,2 mil
19,7 mil
Venituri în avans
4,3 mil
4,4 mil
6 mil
8,6 mil
999 mii
897 mii
765 mii
613 mii
486 mii
Provizioane
—
696 mii
696 mii
628 mii
628 mii
628 mii
554 mii
554 mii
0
Capitaluri proprii
200
2,2 mil
4,7 mil
7,5 mil
10,5 mil
12,3 mil
15,8 mil
17,7 mil
22 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.