În 2025: cifra de afaceri 2,7 mil lei, profit net 16 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
14569112
Nr. Registrul Comerțului
J2002000317201
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 aprilie 2002
EUID
ROONRC.J2002000317201
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.05.2002
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
07.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2,7 mil lei
+627% față de 2024
Profit net
16 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
64 mii lei
Datorii
582 mii lei
Active totale
839 mii lei
Marjă netă
0,6%
Cifră / angajat
1,3 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 44 din 313 în județul Hunedoara și locul 3.581 din 20.726 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
0125Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
0161Activități auxiliare pentru producția vegetală
0163Activități după recoltare și pregătirea semințelor
0210Silvicultură și alte activități forestiere
1611Tăierea și rindeluirea lemnului
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
3511Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
3512Producția de energie electrică din resurse regenerabile
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 69% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
551 mii
1.000 mii
2,1 mil
2,8 mil
1,7 mil
455 mii
326 mii
45 mii
368 mii
2,7 mil
Venituri totale
552 mii
1 mil
2,1 mil
2,8 mil
1,7 mil
455 mii
327 mii
51 mii
368 mii
2,7 mil
Cheltuieli totale
532 mii
989 mii
2 mil
2,6 mil
1,4 mil
668 mii
353 mii
49 mii
354 mii
2,7 mil
Profit / pierdere brută
19 mii
14 mii
134 mii
206 mii
300 mii
-213 mii
-27 mii
1.703
14 mii
19 mii
Profit / pierdere netă
14 mii
3.605
113 mii
177 mii
284 mii
-218 mii
-30 mii
601
11 mii
16 mii
Număr mediu de angajați
6
6
3
8
8
8
—
1
1
2
Active imobilizate
—
0
0
0
98 mii
63 mii
32 mii
—
—
—
Active circulante
206 mii
248 mii
290 mii
398 mii
455 mii
152 mii
49 mii
47 mii
59 mii
839 mii
creanțe
152 mii
220 mii
199 mii
280 mii
270 mii
23 mii
20 mii
26 mii
30 mii
76 mii
casa și conturi la bănci
54 mii
28 mii
91 mii
118 mii
185 mii
130 mii
29 mii
22 mii
29 mii
763 mii
Datorii
128 mii
194 mii
124 mii
220 mii
269 mii
149 mii
45 mii
11 mii
11 mii
582 mii
Venituri în avans
—
0
0
0
0
0
—
—
—
193 mii
Capitaluri proprii
78 mii
54 mii
167 mii
178 mii
284 mii
66 mii
36 mii
37 mii
48 mii
64 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.