În 2025: cifra de afaceri 13,4 mil lei, profit net 237 mii lei, 26 angajați.
Date de identificare
CUI
33062409
Nr. Registrul Comerțului
J2014004614400
Formă juridică
SA
Data înregistrării
14 aprilie 2014
EUID
ROONRC.J2014004614400
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 26.02.2015
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
08.11.2026
Organ fiscal competent: Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
13,4 mil lei
+21% față de 2024
Profit net
237 mii lei
Angajați (medie)
26
Capitaluri proprii
4,5 mil lei
Datorii
5,3 mil lei
Active totale
9,8 mil lei
Marjă netă
1,8%
Cifră / angajat
517 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 105 din 3.465 în județul București și locul 230 din 16.158 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
4335Alte lucrări de finisare
4342Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4350Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
4391Activități de zidărie
4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
4650Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 54% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
447 mii
831 mii
1,7 mil
2,6 mil
4,6 mil
5,6 mil
10,5 mil
14,9 mil
11,1 mil
13,4 mil
Venituri totale
447 mii
831 mii
1,7 mil
2,6 mil
4,7 mil
5,9 mil
10,5 mil
15,1 mil
12 mil
13,5 mil
Cheltuieli totale
282 mii
521 mii
1 mil
2,4 mil
4 mil
5,8 mil
10,5 mil
15 mil
14,4 mil
13,2 mil
Profit / pierdere brută
165 mii
310 mii
707 mii
223 mii
682 mii
110 mii
36 mii
93 mii
-2,4 mil
263 mii
Profit / pierdere netă
161 mii
301 mii
690 mii
198 mii
642 mii
61 mii
8.871
60 mii
-2,4 mil
237 mii
Număr mediu de angajați
4
9
15
26
30
44
53
64
46
26
Active imobilizate
212 mii
266 mii
368 mii
555 mii
855 mii
976 mii
1,6 mil
2,1 mil
1,8 mil
3,8 mil
Active circulante
74 mii
404 mii
650 mii
666 mii
1,7 mil
1,9 mil
4,6 mil
6,6 mil
6,2 mil
5,8 mil
din care stocuri
5.549
5.549
12 mii
14 mii
72 mii
56 mii
35 mii
5.483
5.483
0
creanțe
59 mii
248 mii
356 mii
271 mii
520 mii
1,7 mil
4,2 mil
5,7 mil
5,8 mil
5,2 mil
casa și conturi la bănci
8.906
150 mii
282 mii
380 mii
1,1 mil
211 mii
311 mii
897 mii
457 mii
614 mii
Cheltuieli în avans
7.951
5.317
2.107
11 mii
20 mii
63 mii
76 mii
199 mii
246 mii
152 mii
Datorii
133 mii
258 mii
323 mii
559 mii
1,4 mil
1,9 mil
4 mil
5,3 mil
6,7 mil
5,3 mil
Venituri în avans
—
—
5.958
4.333
17 mii
7.869
565
565
565
565
Provizioane
—
—
—
—
—
—
—
—
85 mii
64 mii
Capitaluri proprii
161 mii
417 mii
690 mii
668 mii
1,1 mil
1 mil
2,3 mil
3,6 mil
1,6 mil
4,5 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
98 mii
108 mii
113 mii
142 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.