În 2025: cifra de afaceri 79,3 mil lei, profit net 7,8 mil lei, 22 angajați.
Date de identificare
CUI
24911920
Nr. Registrul Comerțului
J2008003248089
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 decembrie 2008
EUID
ROONRC.J2008003248089
Cod poștal
500035
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 06.01.2009
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
14.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Braşov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
79,3 mil lei
+31% față de 2024
Profit net
7,8 mil lei
Angajați (medie)
22
Capitaluri proprii
19,6 mil lei
Datorii
17 mil lei
Active totale
36,8 mil lei
Marjă netă
9,9%
Cifră / angajat
3,6 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 1 din 14 în județul Brașov și locul 25 din 580 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4643 – Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4643 – Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4331Lucrări de ipsoserie
4332Lucrări de tâmplărie și dulgherie
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 46% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
3,9 mil
5,7 mil
9,8 mil
20,8 mil
33,1 mil
39,5 mil
49 mil
54,6 mil
60,3 mil
79,3 mil
Venituri totale
4 mil
5,7 mil
9,8 mil
20,9 mil
33,2 mil
39,8 mil
49,1 mil
54,6 mil
60,6 mil
79,8 mil
Cheltuieli totale
3,4 mil
5,6 mil
8 mil
17,5 mil
27,1 mil
30,8 mil
43,5 mil
50,2 mil
53,9 mil
70,7 mil
Profit / pierdere brută
567 mii
149 mii
1,8 mil
3,4 mil
6,1 mil
9 mil
5,7 mil
4,5 mil
6,8 mil
9,1 mil
Profit / pierdere netă
440 mii
118 mii
1,6 mil
3 mil
5,3 mil
7,9 mil
5 mil
4 mil
5,9 mil
7,8 mil
Număr mediu de angajați
6
12
11
13
20
18
18
21
25
22
Active imobilizate
1,3 mil
2 mil
2,3 mil
3,7 mil
5,2 mil
5,6 mil
5,8 mil
8,6 mil
8,5 mil
8,2 mil
Active circulante
847 mii
412 mii
1,3 mil
3,2 mil
9,2 mil
10,3 mil
18,9 mil
17,7 mil
28,6 mil
28,6 mil
din care stocuri
379 mii
237 mii
1,3 mil
1,8 mil
3,9 mil
8,4 mil
13,3 mil
13,3 mil
18,2 mil
15,9 mil
creanțe
118 mii
125 mii
158 mii
460 mii
892 mii
1,1 mil
758 mii
1 mil
958 mii
716 mii
casa și conturi la bănci
350 mii
50 mii
-81 mii
939 mii
4,4 mil
799 mii
4,9 mil
3,4 mil
9,3 mil
12 mil
Cheltuieli în avans
—
3.464
9.052
9.241
6.241
6.241
3.268
—
9.556
46 mii
Datorii
1,6 mil
1,7 mil
1,5 mil
2,7 mil
9 mil
7,9 mil
11,7 mil
11,5 mil
19,1 mil
17 mil
Provizioane
881
881
881
881
881
—
—
—
—
212 mii
Capitaluri proprii
581 mii
699 mii
2,2 mil
4,2 mil
5,5 mil
8 mil
13 mil
14,9 mil
18 mil
19,6 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.