În 2025: cifra de afaceri 1,1 mil lei, profit net 2.491 lei, 5 angajați.
Date de identificare
CUI
22712514
Nr. Registrul Comerțului
J2007003158224
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 noiembrie 2007
EUID
ROONRC.J2007003158224
Cod poștal
700687
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 12.11.2007
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,1 mil lei
-20% față de 2024
Profit net
2.491 lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
240 mii lei
Datorii
539 mii lei
Active totale
779 mii lei
Marjă netă
0,2%
Cifră / angajat
226 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 11 din 318 în județul Iași și locul 336 din 8.022 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 28.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
1813Servicii pregătitoare pentru pretipărire
1814Legătorie și servicii conexe
4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
4616Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
4622Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
4639Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
4642Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
4644
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 69% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
527 mii
671 mii
969 mii
910 mii
666 mii
860 mii
1,2 mil
1,5 mil
1,4 mil
1,1 mil
Venituri totale
579 mii
751 mii
981 mii
942 mii
796 mii
969 mii
1,3 mil
1,5 mil
1,5 mil
1,2 mil
Cheltuieli totale
574 mii
639 mii
865 mii
923 mii
673 mii
856 mii
1,2 mil
1,3 mil
1,3 mil
1,2 mil
Profit / pierdere brută
4.862
112 mii
117 mii
19 mii
123 mii
113 mii
167 mii
196 mii
189 mii
8.873
Profit / pierdere netă
2.494
104 mii
107 mii
10 mii
117 mii
105 mii
154 mii
183 mii
154 mii
2.491
Număr mediu de angajați
5
6
6
5
6
8
7
8
7
5
Active imobilizate
111 mii
139 mii
231 mii
173 mii
322 mii
280 mii
73 mii
459 mii
443 mii
449 mii
Active circulante
147 mii
167 mii
210 mii
140 mii
277 mii
176 mii
291 mii
294 mii
160 mii
327 mii
din care stocuri
60 mii
141 mii
181 mii
97 mii
89 mii
126 mii
49 mii
7.640
77 mii
106 mii
creanțe
83 mii
16 mii
15 mii
18 mii
87 mii
33 mii
30 mii
235 mii
62 mii
198 mii
casa și conturi la bănci
3.931
9.967
14 mii
25 mii
100 mii
17 mii
212 mii
51 mii
21 mii
23 mii
Cheltuieli în avans
0
—
—
—
0
0
0
0
0
2.887
Datorii
309 mii
253 mii
280 mii
301 mii
389 mii
221 mii
133 mii
339 mii
366 mii
539 mii
Venituri în avans
0
—
—
—
79 mii
0
0
0
0
0
Capitaluri proprii
-51 mii
53 mii
160 mii
12 mii
130 mii
235 mii
230 mii
413 mii
237 mii
240 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.