În 2025: cifra de afaceri 2 mil lei, profit net 85 mii lei, 7 angajați.
Date de identificare
CUI
34104278
Nr. Registrul Comerțului
J2015001741409
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 februarie 2015
EUID
ROONRC.J2015001741409
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 11.06.2015
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
20.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2 mil lei
-3% față de 2024
Profit net
85 mii lei
Angajați (medie)
7
Capitaluri proprii
1,2 mil lei
Datorii
803 mii lei
Active totale
2 mil lei
Marjă netă
4,3%
Cifră / angajat
284 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 98 din 763 în județul București și locul 401 din 8.004 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
3524Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare
4711Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
4721Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
4722Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
4723Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
4724Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
4725Comerț cu amănuntul al băuturilor
4726Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
4727Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
4740
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 41% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
637 mii
1,2 mil
1,4 mil
1,7 mil
819 mii
1,1 mil
1,7 mil
2 mil
2,1 mil
2 mil
Venituri totale
637 mii
1,2 mil
1,4 mil
1,7 mil
852 mii
1,1 mil
1,9 mil
2 mil
2,1 mil
2 mil
Cheltuieli totale
629 mii
1,1 mil
1,2 mil
1,4 mil
977 mii
1 mil
1,5 mil
1,7 mil
1,8 mil
1,9 mil
Profit / pierdere brută
8.308
59 mii
268 mii
292 mii
-124 mii
96 mii
395 mii
273 mii
336 mii
106 mii
Profit / pierdere netă
4.176
46 mii
254 mii
275 mii
-132 mii
87 mii
379 mii
254 mii
272 mii
85 mii
Număr mediu de angajați
5
7
9
9
5
6
8
7
7
7
Active imobilizate
271 mii
223 mii
331 mii
466 mii
466 mii
423 mii
542 mii
475 mii
564 mii
466 mii
Active circulante
190 mii
308 mii
348 mii
341 mii
338 mii
802 mii
591 mii
1 mil
1,3 mil
1,5 mil
din care stocuri
62 mii
25 mii
21 mii
18 mii
9.610
20 mii
29 mii
2.268
1.798
8.385
creanțe
111 mii
80 mii
194 mii
284 mii
248 mii
487 mii
12 mii
64 mii
18 mii
1,2 mil
casa și conturi la bănci
18 mii
203 mii
133 mii
39 mii
80 mii
295 mii
550 mii
958 mii
1,3 mil
271 mii
Cheltuieli în avans
13 mii
—
—
—
—
12 mii
17 mii
17 mii
17 mii
0
Datorii
472 mii
464 mii
377 mii
230 mii
359 mii
634 mii
211 mii
389 mii
683 mii
803 mii
Venituri în avans
—
18 mii
—
—
—
71 mii
2.112
2.112
2.112
0
Capitaluri proprii
1.872
48 mii
302 mii
577 mii
445 mii
531 mii
937 mii
1,1 mil
1,2 mil
1,2 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.