În 2025: cifra de afaceri 4,4 mil lei, profit net 406 mii lei, 9 angajați.
Date de identificare
CUI
34796837
Nr. Registrul Comerțului
J2015000676326
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 iulie 2015
EUID
ROONRC.J2015000676326
Cod poștal
557285
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.06.2016
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Avrig
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
4,4 mil lei
+15% față de 2024
Profit net
406 mii lei
Angajați (medie)
9
Capitaluri proprii
690 mii lei
Datorii
324 mii lei
Active totale
1 mil lei
Marjă netă
9,2%
Cifră / angajat
488 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 50 din 542 în județul Sibiu și locul 2.124 din 32.960 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
4622Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
4623Comerț cu ridicata al animalelor vii
4624Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 32% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
666 mii
632 mii
714 mii
883 mii
932 mii
1,2 mil
1,5 mil
2,4 mil
3,8 mil
4,4 mil
Venituri totale
666 mii
632 mii
714 mii
883 mii
932 mii
1,2 mil
1,5 mil
2,4 mil
3,8 mil
4,4 mil
Cheltuieli totale
639 mii
615 mii
705 mii
814 mii
854 mii
1,1 mil
1,4 mil
2,1 mil
3,3 mil
3,9 mil
Profit / pierdere brută
26 mii
17 mii
8.715
70 mii
78 mii
137 mii
152 mii
290 mii
479 mii
488 mii
Profit / pierdere netă
19 mii
10 mii
1.578
61 mii
71 mii
125 mii
137 mii
266 mii
399 mii
406 mii
Număr mediu de angajați
4
4
3
4
4
4
—
6
10
9
Active imobilizate
5.075
4.575
4.200
0
0
0
0
161 mii
175 mii
465 mii
Active circulante
46 mii
56 mii
60 mii
124 mii
183 mii
271 mii
200 mii
182 mii
413 mii
549 mii
din care stocuri
15 mii
8.697
22 mii
24 mii
18 mii
29 mii
52 mii
130 mii
205 mii
323 mii
creanțe
0
42
54
19
0
229 mii
128 mii
5.125
16 mii
57 mii
casa și conturi la bănci
31 mii
47 mii
38 mii
100 mii
165 mii
13 mii
19 mii
47 mii
193 mii
168 mii
Cheltuieli în avans
0
134
181
134
134
0
0
0
0
0
Datorii
27 mii
26 mii
28 mii
27 mii
15 mii
32 mii
53 mii
76 mii
94 mii
324 mii
Capitaluri proprii
25 mii
35 mii
37 mii
98 mii
169 mii
240 mii
147 mii
267 mii
495 mii
690 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.