În 2025: cifra de afaceri 108 mil lei, profit net 6,9 mil lei, 132 angajați.
Date de identificare
CUI
35260330
Nr. Registrul Comerțului
J2015014342400
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
23 noiembrie 2015
EUID
ROONRC.J2015014342400
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 16.12.2015
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
27.10.2026
Organ fiscal competent: Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
108 mil lei
+7% față de 2024
Profit net
6,9 mil lei
Angajați (medie)
132
Capitaluri proprii
6,9 mil lei
Datorii
61,3 mil lei
Active totale
72,9 mil lei
Marjă netă
6,5%
Cifră / angajat
814 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 7 din 1.823 în județul București și locul 18 din 9.086 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
1611Tăierea și rindeluirea lemnului
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1624Fabricarea ambalajelor din lemn
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2551Acoperirea metalelor
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
3511Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
3512Producția de energie electrică din resurse regenerabile
3514Distribuția energiei electrice
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 84% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
8,8 mil
16,6 mil
44,2 mil
77,8 mil
51,3 mil
70,5 mil
102 mil
116 mil
101 mil
108 mil
Venituri totale
9,7 mil
18 mil
46,5 mil
75,5 mil
49,3 mil
70,8 mil
104 mil
117 mil
101 mil
108 mil
Cheltuieli totale
9 mil
17,1 mil
41,5 mil
65,4 mil
45,8 mil
64,2 mil
94,9 mil
100 mil
93 mil
99,3 mil
Profit / pierdere brută
772 mii
887 mii
5,1 mil
10,1 mil
3,6 mil
6,6 mil
9,4 mil
16,1 mil
8,4 mil
8,7 mil
Profit / pierdere netă
643 mii
731 mii
4,2 mil
8,4 mil
3 mil
5,5 mil
7,9 mil
13,5 mil
6,8 mil
6,9 mil
Număr mediu de angajați
38
67
84
107
103
110
110
106
112
132
Active imobilizate
77 mii
441 mii
765 mii
8,8 mil
9,2 mil
12,1 mil
12,7 mil
9,8 mil
9,5 mil
10,6 mil
Active circulante
2,5 mil
8,4 mil
25,1 mil
20,8 mil
22,2 mil
15,1 mil
75,3 mil
27,3 mil
27,4 mil
62,1 mil
din care stocuri
1,1 mil
2,6 mil
5,1 mil
2,9 mil
712 mii
804 mii
3,1 mil
1,4 mil
795 mii
2 mil
creanțe
1,3 mil
5,7 mil
11,2 mil
5,9 mil
8,4 mil
10,1 mil
46,1 mil
16,7 mil
9,7 mil
37,9 mil
casa și conturi la bănci
194 mii
122 mii
8,8 mil
12 mil
13,1 mil
4,2 mil
8,1 mil
9,3 mil
16,9 mil
22,3 mil
Cheltuieli în avans
1.485
2.391
21 mii
13 mii
12 mii
22 mii
82 mii
56 mii
206 mii
164 mii
Datorii
1,6 mil
6,7 mil
17,1 mil
15,5 mil
14 mil
12,3 mil
74,3 mil
17,4 mil
26,5 mil
61,3 mil
Venituri în avans
—
—
—
0
—
—
10 mii
7.218
4.125
1.031
Provizioane
396 mii
816 mii
3,2 mil
5,6 mil
5,9 mil
7,4 mil
5,8 mil
6,4 mil
3,8 mil
4,6 mil
Capitaluri proprii
545 mii
1,3 mil
5,5 mil
8,4 mil
11,5 mil
7,5 mil
7,9 mil
13,5 mil
6,8 mil
6,9 mil
din care capital subscris vărsat
400
400
400
400
400
400
400
400
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.