INSORAS CENTER SRL - CUI 28143868, Odorheiu Secuiesc | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare15 ani pe piață
INSORAS CENTER SRL
CUI 28143868J2011000115195
ORBÁN BALÁZS, Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita
În 2025: cifra de afaceri 593 mii lei, profit net 44 mii lei, 5 angajați.
Date de identificare
CUI
28143868
Nr. Registrul Comerțului
J2011000115195
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 martie 2011
EUID
ROONRC.J2011000115195
Cod poștal
535600
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 11.03.2011
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
11.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
593 mii lei
+13% față de 2024
Profit net
44 mii lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
19 mii lei
Datorii
92 mii lei
Active totale
111 mii lei
Marjă netă
7,4%
Cifră / angajat
119 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 34 din 84 în județul Harghita și locul 2.654 din 9.082 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 24.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4323Lucrări de izolații
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 83% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
275 mii
534 mii
407 mii
538 mii
330 mii
534 mii
530 mii
443 mii
527 mii
593 mii
Venituri totale
275 mii
534 mii
410 mii
571 mii
625 mii
640 mii
530 mii
443 mii
527 mii
594 mii
Cheltuieli totale
370 mii
528 mii
531 mii
559 mii
613 mii
535 mii
417 mii
550 mii
550 mii
544 mii
Profit / pierdere brută
-96 mii
6.037
-121 mii
11 mii
11 mii
105 mii
113 mii
-107 mii
-23 mii
50 mii
Profit / pierdere netă
-96 mii
700
-125 mii
5.644
5.304
99 mii
109 mii
-111 mii
-23 mii
44 mii
Număr mediu de angajați
6
5
7
8
8
7
6
6
5
5
Active imobilizate
3.380
26 mii
16 mii
12 mii
4.792
3.191
76 mii
64 mii
44 mii
27 mii
Active circulante
123 mii
118 mii
96 mii
143 mii
45 mii
98 mii
159 mii
133 mii
67 mii
83 mii
din care stocuri
-13 mii
12 mii
—
—
—
21 mii
14 mii
14 mii
12 mii
13 mii
creanțe
122 mii
84 mii
89 mii
77 mii
37 mii
23 mii
60 mii
55 mii
12 mii
25 mii
casa și conturi la bănci
15 mii
22 mii
7.056
66 mii
8.196
54 mii
85 mii
64 mii
43 mii
45 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
—
1.286
Datorii
67 mii
83 mii
177 mii
215 mii
104 mii
56 mii
125 mii
198 mii
136 mii
92 mii
Capitaluri proprii
59 mii
60 mii
-65 mii
-60 mii
-54 mii
44 mii
110 mii
-1.016
-24 mii
19 mii
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.