INSTALLNET COMPANY SRL - CUI 14774400, București Sector 2 | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA24 ani pe piață
INSTALLNET COMPANY SRL
CUI 14774400J2002006488408
HELIADE ÎNTRE VII, et. 1, București Sectorul 2, București
În 2025: cifra de afaceri 275 lei, pierdere netă 169 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
14774400
Nr. Registrul Comerțului
J2002006488408
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 iulie 2002
EUID
ROONRC.J2002006488408
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 05.06.2019
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
22.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
275 lei
Pierdere netă
169 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
1,4 mil lei
Datorii
155 mii lei
Active totale
1,5 mil lei
Marjă netă
-61.322,5%
Cifră / angajat
138 lei
Risc mediu
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Clasament și firme similare
Locul 437 din 437 în județul București și locul 1.103 din 1.103 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4650 – Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4650 – Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
1,1 mil
409 mii
0
3,8 mil
2,9 mil
525
1.259
59
—
275
Venituri totale
1,1 mil
409 mii
0
5,6 mil
2,9 mil
525
1.259
59
0
275
Cheltuieli totale
1 mil
476 mii
1.575
5 mil
3 mil
151 mii
130 mii
13 mii
14 mii
169 mii
Profit / pierdere brută
85 mii
-67 mii
-1.575
611 mii
-48 mii
-150 mii
-129 mii
-13 mii
-14 mii
-169 mii
Profit / pierdere netă
71 mii
-73 mii
-1.575
589 mii
-48 mii
-150 mii
-129 mii
-13 mii
-14 mii
-169 mii
Număr mediu de angajați
—
—
—
1
1
1
1
1
1
2
Active imobilizate
1,2 mil
1,2 mil
1,2 mil
—
—
—
—
—
—
—
Active circulante
315 mii
306 mii
197 mii
5,2 mil
4,3 mil
1,9 mil
1,7 mil
1,7 mil
1,7 mil
1,5 mil
din care stocuri
6.945
4.848
4.848
122 mii
21 mii
19 mii
18 mii
18 mii
18 mii
17 mii
creanțe
307 mii
299 mii
190 mii
5,1 mil
4,3 mil
1,8 mil
1,7 mil
1,7 mil
1,7 mil
1,5 mil
casa și conturi la bănci
1.176
2.457
2.330
26 mii
6.910
1.713
672
487
263
177
Datorii
168 mii
232 mii
125 mii
3,3 mil
2,5 mil
161 mii
131 mii
129 mii
128 mii
155 mii
Capitaluri proprii
1,4 mil
1,3 mil
1,3 mil
1,9 mil
1,9 mil
1,7 mil
1,6 mil
1,6 mil
1,5 mil
1,4 mil
din care capital subscris vărsat
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.