În 2025: cifra de afaceri 783 mii lei, profit net 21 mii lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
37715926
Nr. Registrul Comerțului
J29/1348/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 iunie 2017
EUID
ROONRC.J29/1348/2017
Cod poștal
107051
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.02.2020
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
27.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
783 mii lei
-6% față de 2024
Profit net
21 mii lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
179 mii lei
Datorii
130 mii lei
Active totale
309 mii lei
Marjă netă
2,7%
Cifră / angajat
196 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 157 din 640 în județul Prahova și locul 3.159 din 15.305 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 31.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
1072Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
1085Fabricarea de mâncăruri preparate
1412Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
1413Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
1414Fabricarea de articole de lenjerie de corp
1419Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
2222Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
2223Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
2361
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 42% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
135 mii
342 mii
292 mii
400 mii
702 mii
650 mii
834 mii
783 mii
Venituri totale
0
173 mii
408 mii
363 mii
493 mii
706 mii
650 mii
836 mii
876 mii
Cheltuieli totale
—
159 mii
363 mii
310 mii
449 mii
694 mii
640 mii
756 mii
833 mii
Profit / pierdere brută
0
15 mii
45 mii
53 mii
44 mii
12 mii
10 mii
80 mii
43 mii
Profit / pierdere netă
0
13 mii
42 mii
48 mii
40 mii
5.137
3.695
59 mii
21 mii
Număr mediu de angajați
—
3
1
1
2
3
4
2
4
Active imobilizate
—
230 mii
158 mii
90 mii
77 mii
107 mii
87 mii
89 mii
124 mii
Active circulante
200
23 mii
20 mii
76 mii
193 mii
190 mii
164 mii
160 mii
185 mii
din care stocuri
—
3.051
—
7.004
—
—
19 mii
—
104 mii
creanțe
—
17 mii
14 mii
23 mii
35 mii
44 mii
55 mii
76 mii
66 mii
casa și conturi la bănci
200
2.782
5.896
46 mii
157 mii
146 mii
89 mii
84 mii
14 mii
Datorii
0
79 mii
28 mii
39 mii
127 mii
148 mii
99 mii
91 mii
130 mii
Venituri în avans
—
161 mii
95 mii
23 mii
—
—
—
—
—
Capitaluri proprii
200
14 mii
55 mii
104 mii
143 mii
148 mii
152 mii
157 mii
179 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.