În 2025: cifra de afaceri 613 mii lei, profit net 200 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
34593670
Nr. Registrul Comerțului
J2017003007239
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 iunie 2017
EUID
ROONRC.J2017003007239
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 06.06.2016
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
613 mii lei
+6% față de 2024
Profit net
200 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
2,1 mil lei
Datorii
1,4 mil lei
Active totale
3,5 mil lei
Marjă netă
32,6%
Cifră / angajat
613 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 278 din 797 în județul Ilfov și locul 3.926 din 14.686 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
2553Operațiuni de mecanică generală
3311Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
3312Repararea și întreținerea mașinilor
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
3319Repararea și întreținerea altor echipamente
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
3821Recuperarea materialelor reciclabile
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 40% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
120 mii
531 mii
552 mii
563 mii
572 mii
621 mii
576 mii
578 mii
613 mii
Venituri totale
0
134 mii
533 mii
553 mii
1,3 mil
572 mii
621 mii
578 mii
587 mii
615 mii
Cheltuieli totale
144 mii
294 mii
345 mii
502 mii
1 mil
363 mii
421 mii
450 mii
398 mii
383 mii
Profit / pierdere brută
-144 mii
-160 mii
188 mii
51 mii
263 mii
209 mii
200 mii
128 mii
189 mii
232 mii
Profit / pierdere netă
-144 mii
-164 mii
172 mii
34 mii
225 mii
192 mii
186 mii
123 mii
168 mii
200 mii
Număr mediu de angajați
—
—
—
—
—
—
1
1
1
1
Active imobilizate
2,7 mil
3,3 mil
4,1 mil
4 mil
3,2 mil
3,1 mil
3,2 mil
3 mil
2,9 mil
2,7 mil
Active circulante
659 mii
351 mii
486 mii
391 mii
1,1 mil
963 mii
836 mii
796 mii
759 mii
782 mii
creanțe
652 mii
334 mii
462 mii
317 mii
983 mii
770 mii
797 mii
788 mii
748 mii
734 mii
casa și conturi la bănci
7.037
18 mii
24 mii
74 mii
93 mii
193 mii
38 mii
8.318
12 mii
48 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
1.561
90
Datorii
3,6 mil
4 mil
3,9 mil
3,7 mil
3,4 mil
2,9 mil
2,5 mil
2,1 mil
1,7 mil
1,4 mil
Capitaluri proprii
-185 mii
-349 mii
663 mii
697 mii
923 mii
1,1 mil
1,6 mil
1,7 mil
1,9 mil
2,1 mil
din care capital subscris vărsat
4.400
4.400
844 mii
844 mii
844 mii
844 mii
844 mii
844 mii
844 mii
844 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.