În 2025: cifra de afaceri 2,4 mil lei, profit net 698 mii lei, 8 angajați.
Date de identificare
CUI
30424482
Nr. Registrul Comerțului
J2012001075293
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 iulie 2012
EUID
ROONRC.J2012001075293
Cod poștal
100426
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.07.2019
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
05.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2,4 mil lei
+103% față de 2024
Profit net
698 mii lei
Angajați (medie)
8
Capitaluri proprii
708 mii lei
Datorii
982 mii lei
Active totale
1,7 mil lei
Marjă netă
28,6%
Cifră / angajat
305 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 21 din 211 în județul Prahova și locul 810 din 6.730 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1712Fabricarea hârtiei și cartonului
1721Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
1725Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.
2221Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
2224Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
2226Fabricarea altor produse din material plastic
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2551Acoperirea metalelor
2552Tratamente termice ale metalelor
2553Operațiuni de mecanică generală
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 58% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
—
46 mii
709 mii
1,7 mil
1,9 mil
2,1 mil
1,8 mil
1,2 mil
2,4 mil
Venituri totale
0
0
46 mii
730 mii
1,7 mil
1,9 mil
2,1 mil
1,8 mil
1,4 mil
2,5 mil
Cheltuieli totale
955
7.994
59 mii
553 mii
840 mii
800 mii
970 mii
1,7 mil
1,4 mil
1,6 mil
Profit / pierdere brută
-955
-7.994
-13 mii
177 mii
884 mii
1,1 mil
1,1 mil
94 mii
83 mii
885 mii
Profit / pierdere netă
-955
-7.994
-14 mii
170 mii
868 mii
1,1 mil
1,1 mil
76 mii
18 mii
698 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
6
9
7
8
9
7
8
Active imobilizate
541
541
541
283 mii
330 mii
232 mii
133 mii
119 mii
722 mii
515 mii
Active circulante
22 mii
14 mii
20 mii
196 mii
936 mii
1,5 mil
2,1 mil
1,1 mil
470 mii
1,2 mil
din care stocuri
—
—
17 mii
8.503
11 mii
30 mii
125 mii
125 mii
212 mii
83 mii
creanțe
22
—
177
161 mii
702 mii
1,4 mil
1,9 mil
973 mii
202 mii
797 mii
casa și conturi la bănci
22 mii
14 mii
2.973
26 mii
224 mii
135 mii
7.817
51 mii
56 mii
294 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
—
16 mii
—
Datorii
0
0
20 mii
308 mii
374 mii
531 mii
461 mii
316 mii
912 mii
982 mii
Capitaluri proprii
23 mii
15 mii
1.030
171 mii
892 mii
1,2 mil
1,7 mil
953 mii
296 mii
708 mii
din care capital subscris vărsat
5.000
5.000
5.000
5.000
5.250
5.250
5.250
5.250
5.250
5.250
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.