În 2025: cifra de afaceri 279 mii lei, profit net 2.924 lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
30970638
Nr. Registrul Comerțului
J2012002060221
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 decembrie 2012
EUID
ROONRC.J2012002060221
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
279 mii lei
-5% față de 2024
Profit net
2.924 lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
3.524 lei
Datorii
16 mii lei
Active totale
20 mii lei
Marjă netă
1%
Cifră / angajat
139 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 19 din 35 în județul Iași și locul 349 din 779 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp).
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
1392Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
1396Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
1410Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
1421Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
1422Fabricarea de articole de lenjerie de corp
1423Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
1424Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană
1429Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1627Finisarea articolelor din lemn
2225
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 82% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
167 mii
197 mii
235 mii
238 mii
211 mii
249 mii
284 mii
286 mii
292 mii
279 mii
Venituri totale
167 mii
197 mii
235 mii
238 mii
211 mii
256 mii
304 mii
286 mii
292 mii
279 mii
Cheltuieli totale
163 mii
195 mii
232 mii
235 mii
208 mii
245 mii
285 mii
282 mii
280 mii
275 mii
Profit / pierdere brută
4.129
2.605
2.608
2.995
2.487
11 mii
19 mii
4.237
12 mii
3.454
Profit / pierdere netă
2.458
633
260
618
1.100
9.223
16 mii
1.808
9.247
2.924
Număr mediu de angajați
3
3
3
3
2
2
3
2
2
2
Active circulante
34 mii
11 mii
7.733
3.734
14 mii
18 mii
23 mii
34 mii
23 mii
15 mii
din care stocuri
127
268
78
93
93
106
93
131
1.680
1.510
creanțe
29 mii
4.214
2.924
1.052
13 mii
7.804
894
33 mii
240
1.560
casa și conturi la bănci
5.404
6.573
4.731
2.589
578
10 mii
22 mii
581
21 mii
12 mii
Cheltuieli în avans
2.375
2.601
3.055
3.149
3.205
3.514
3.750
4.032
4.250
4.892
Datorii
35 mii
12 mii
8.423
3.900
13 mii
8.447
9.657
19 mii
5.757
16 mii
Capitaluri proprii
1.472
2.104
2.365
2.983
4.082
13 mii
17 mii
19 mii
21 mii
3.524
din care capital subscris vărsat
500
500
500
500
500
500
500
500
500
500
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.