KER SERVICES S.R.L. - CUI 40872661, Mihai Vodă (com. Bolintin-Deal) | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA7 ani pe piață
KER SERVICES S.R.L.
CUI 40872661J2019000528528
PICTOR ION LUCHIAN, Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu
În 2025: cifra de afaceri 1,1 mil lei, profit net 349 mii lei, 6 angajați.
Date de identificare
CUI
40872661
Nr. Registrul Comerțului
J2019000528528
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 martie 2019
EUID
ROONRC.J2019000528528
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.11.2021
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,1 mil lei
+86% față de 2024
Profit net
349 mii lei
Angajați (medie)
6
Capitaluri proprii
264 mii lei
Datorii
148 mii lei
Active totale
412 mii lei
Marjă netă
32,6%
Cifră / angajat
179 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 105 din 461 în județul Giurgiu și locul 6.489 din 20.693 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 31.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
4213Construcția de poduri și tuneluri
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4291Construcții hidrotehnice
4299Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 36% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
62 mii
—
137 mii
472 mii
8.392
577 mii
1,1 mil
Venituri totale
62 mii
0
137 mii
472 mii
8.392
577 mii
1,1 mil
Cheltuieli totale
14 mii
—
3.382
365 mii
49 mii
386 mii
693 mii
Profit / pierdere brută
48 mii
0
133 mii
107 mii
-40 mii
191 mii
378 mii
Profit / pierdere netă
47 mii
0
129 mii
103 mii
-41 mii
179 mii
349 mii
Număr mediu de angajați
1
—
—
1
1
1
6
Active imobilizate
—
—
—
8.608
4.852
14 mii
15 mii
Active circulante
48 mii
48 mii
207 mii
392 mii
326 mii
700 mii
397 mii
creanțe
31 mii
31 mii
—
9.369
11 mii
3
289 mii
casa și conturi la bănci
17 mii
17 mii
207 mii
382 mii
315 mii
700 mii
108 mii
Datorii
0
0
30 mii
29 mii
30
27 mii
148 mii
Capitaluri proprii
48 mii
48 mii
177 mii
372 mii
331 mii
687 mii
264 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.