În 2025: cifra de afaceri 8,2 mil lei, pierdere netă 139 mii lei, 37 angajați.
Date de identificare
CUI
32624517
Nr. Registrul Comerțului
J2019003487233
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 august 2019
EUID
ROONRC.J2019003487233
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 19.03.2014
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
8,2 mil lei
+105% față de 2024
Pierdere netă
139 mii lei
Angajați (medie)
37
Capitaluri proprii
468 mii lei
Datorii
1,9 mil lei
Active totale
2,5 mil lei
Marjă netă
-1,7%
Cifră / angajat
221 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 34 din 487 în județul Ilfov și locul 498 din 10.224 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5611 – Restaurante.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 5611 – Restaurante
1013Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
1020Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
1031Prelucrarea și conservarea cartofilor
1032Fabricarea sucurilor de fructe și legume
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
1051Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
1052Fabricarea înghețatei
1071Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
1072Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
1073Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
1082Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
2,6 mil
2,9 mil
2,5 mil
3,6 mil
3 mil
5 mil
2,8 mil
3 mil
4 mil
8,2 mil
Venituri totale
2,7 mil
2,9 mil
2,5 mil
3,6 mil
3,1 mil
5,6 mil
4,1 mil
3 mil
4,1 mil
8,3 mil
Cheltuieli totale
2,4 mil
2,4 mil
2,5 mil
2,8 mil
3 mil
4,5 mil
3 mil
2,9 mil
3,2 mil
8,4 mil
Profit / pierdere brută
231 mii
547 mii
64 mii
739 mii
67 mii
1,1 mil
1,1 mil
36 mii
887 mii
-101 mii
Profit / pierdere netă
187 mii
527 mii
39 mii
703 mii
37 mii
987 mii
891 mii
5.455
712 mii
-139 mii
Număr mediu de angajați
—
11
18
15
19
26
11
11
11
37
Active imobilizate
438 mii
355 mii
321 mii
507 mii
463 mii
372 mii
1,2 mil
1 mil
1,6 mil
1,2 mil
Active circulante
289 mii
471 mii
401 mii
757 mii
745 mii
2,1 mil
262 mii
162 mii
905 mii
1,3 mil
din care stocuri
34 mii
41 mii
34 mii
246 mii
49 mii
47 mii
19 mii
16 mii
83 mii
78 mii
creanțe
45 mii
120 mii
146 mii
276 mii
356 mii
309 mii
127 mii
35 mii
344 mii
1,1 mil
casa și conturi la bănci
211 mii
310 mii
222 mii
235 mii
340 mii
1,7 mil
116 mii
111 mii
133 mii
175 mii
Cheltuieli în avans
1.654
7.043
7.232
6.949
1.157
1.322
14 mii
14 mii
15 mii
16 mii
Datorii
562 mii
306 mii
289 mii
432 mii
510 mii
1,4 mil
577 mii
598 mii
1,5 mil
1,9 mil
Venituri în avans
—
0
—
—
—
—
—
—
—
105 mii
Capitaluri proprii
166 mii
527 mii
440 mii
839 mii
699 mii
987 mii
891 mii
604 mii
1 mil
468 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.