LC CLEARANCE S.R.L. - CUI 30369558, Iași – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA14 ani pe piață
LC CLEARANCE S.R.L.
CUI 30369558J2012001069229
PĂCURARI, et. 2, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 5,3 mil lei, profit net 297 mii lei, 36 angajați.
Date de identificare
CUI
30369558
Nr. Registrul Comerțului
J2012001069229
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 iunie 2012
EUID
ROONRC.J2012001069229
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 18.10.2012
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
5,3 mil lei
+90% față de 2024
Profit net
297 mii lei
Angajați (medie)
36
Capitaluri proprii
830 mii lei
Datorii
245 mii lei
Active totale
1,1 mil lei
Marjă netă
5,5%
Cifră / angajat
149 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 15 din 248 în județul Iași și locul 430 din 6.725 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4611Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
4612Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
4614Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
4615Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
4616Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
4617Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 23% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
120 mii
207 mii
1,9 mil
1,7 mil
712 mii
0
0
857 mii
2,8 mil
5,3 mil
Venituri totale
1,1 mil
450 mii
2,1 mil
2 mil
1,4 mil
122 mii
3.645
915 mii
2,8 mil
5,3 mil
Cheltuieli totale
1,3 mil
374 mii
1,7 mil
1,9 mil
1,1 mil
276 mii
116 mii
864 mii
2,6 mil
5 mil
Profit / pierdere brută
-265 mii
76 mii
471 mii
80 mii
305 mii
-154 mii
-113 mii
51 mii
184 mii
350 mii
Profit / pierdere netă
-265 mii
69 mii
425 mii
28 mii
294 mii
-154 mii
-113 mii
44 mii
160 mii
297 mii
Număr mediu de angajați
0
0
1
1
2
1
0
6
13
36
Active imobilizate
4.126
0
—
—
—
—
—
15 mii
16 mii
100 mii
Active circulante
562 mii
413 mii
760 mii
1,1 mil
750 mii
455 mii
336 mii
507 mii
808 mii
978 mii
din care stocuri
63 mii
62 mii
62 mii
62 mii
62 mii
—
—
—
—
—
creanțe
24 mii
3.980
46 mii
247 mii
249 mii
255 mii
277 mii
297 mii
391 mii
403 mii
casa și conturi la bănci
475 mii
347 mii
652 mii
759 mii
440 mii
200 mii
59 mii
210 mii
417 mii
575 mii
Cheltuieli în avans
—
2.596
—
—
—
—
—
—
36
2.860
Datorii
772 mii
552 mii
471 mii
752 mii
117 mii
12 mii
5.948
148 mii
288 mii
245 mii
Provizioane
37 mii
37 mii
37 mii
37 mii
37 mii
-115
-178
-19
1.605
5.033
Capitaluri proprii
-243 mii
-173 mii
252 mii
280 mii
596 mii
443 mii
330 mii
374 mii
534 mii
830 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.