În 2025: cifra de afaceri 3.802 lei, pierdere netă 7.280 lei.
Date de identificare
CUI
15193465
Nr. Registrul Comerțului
J2003000135200
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
10 februarie 2003
EUID
ROONRC.J2003000135200
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.03.2003
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
07.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
3.802 lei
-5% față de 2024
Pierdere netă
7.280 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
-308 mii lei
Datorii
534 mii lei
Active totale
226 mii lei
Marjă netă
-191,5%
Risc crescut
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (236%).
Clasament și firme similare
Locul 60 din 64 în județul Hunedoara și locul 5.397 din 5.673 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management.
1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
9162/221/202424.10.2024
pretenţii
Judecătoria Deva · Fond · Civil · calitate: Pârât
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management
4110Dezvoltare (promovare) imobiliară
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4329Alte lucrări de instalații pentru construcții
4333Lucrări de pardosire și placare a pereților
4334Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
4339Alte lucrări de finisare
4391Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
36 mii
12 mii
167 mii
94 mii
—
—
10 mii
557
4.020
3.802
Venituri totale
38 mii
102 mii
203 mii
96 mii
18 mii
4.600
12 mii
1.994
4.020
3.802
Cheltuieli totale
67 mii
65 mii
76 mii
81 mii
61 mii
53 mii
55 mii
103 mii
195 mii
11 mii
Profit / pierdere brută
-29 mii
37 mii
127 mii
15 mii
-42 mii
-48 mii
-43 mii
-101 mii
-191 mii
-7.280
Profit / pierdere netă
-29 mii
37 mii
121 mii
12 mii
-42 mii
-49 mii
-44 mii
-101 mii
-191 mii
-7.280
Număr mediu de angajați
1
1
—
—
—
1
1
2
1
—
Active imobilizate
436 mii
417 mii
396 mii
372 mii
350 mii
325 mii
320 mii
315 mii
161 mii
156 mii
Active circulante
61 mii
47 mii
48 mii
104 mii
109 mii
104 mii
105 mii
110 mii
63 mii
70 mii
din care stocuri
—
—
—
—
—
—
36
36
4.204
4.204
creanțe
57 mii
47 mii
47 mii
104 mii
104 mii
104 mii
103 mii
104 mii
59 mii
66 mii
casa și conturi la bănci
2.895
77
859
109
5.586
694
1.464
5.856
117
72
Datorii
540 mii
470 mii
330 mii
349 mii
375 mii
394 mii
433 mii
534 mii
525 mii
534 mii
Capitaluri proprii
-43 mii
-6.261
114 mii
126 mii
84 mii
35 mii
-8.480
-109 mii
-300 mii
-308 mii
din care capital subscris vărsat
184 mii
184 mii
184 mii
184 mii
184 mii
184 mii
184 mii
184 mii
184 mii
184 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.