În 2025: cifra de afaceri 8,1 mil lei, profit net 497 mii lei, 11 angajați.
Date de identificare
CUI
16828981
Nr. Registrul Comerțului
J2004016234400
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 octombrie 2004
EUID
ROONRC.J2004016234400
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 12.10.2004
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
08.11.2026
Organ fiscal competent: Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
8,1 mil lei
+7% față de 2024
Profit net
497 mii lei
Angajați (medie)
11
Capitaluri proprii
8,4 mil lei
Datorii
3,8 mil lei
Active totale
31,1 mil lei
Marjă netă
6,1%
Cifră / angajat
740 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 38 din 281 în județul București și locul 54 din 836 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6110 – Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 08.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6110 – Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
1813Servicii pregătitoare pentru pretipărire
1820Reproducerea înregistrărilor
2620Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
2630Fabricarea echipamentelor de comunicații
2651Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
2660Fabricarea de echipamente pentru radiologie, electrodiagnostic și electroterapie
2670Fabricarea de instrumente optice, suporți magnetici și optici; fabricarea de echipamente fotografice
2731Fabricarea de cabluri cu fibră optică
2823Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exceptând fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice)
2829Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 12% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
841 mii
703 mii
915 mii
1,1 mil
2,2 mil
3,6 mil
10,2 mil
16,6 mil
7,6 mil
8,1 mil
Venituri totale
841 mii
703 mii
919 mii
1,1 mil
5,2 mil
7,9 mil
14,3 mil
27,6 mil
15,8 mil
17,5 mil
Cheltuieli totale
835 mii
623 mii
808 mii
933 mii
4,3 mil
6,6 mil
11,9 mil
24 mil
15,8 mil
17 mil
Profit / pierdere brută
6.358
80 mii
111 mii
147 mii
903 mii
1,3 mil
2,4 mil
3,6 mil
83 mii
497 mii
Profit / pierdere netă
5.339
73 mii
102 mii
136 mii
882 mii
1,2 mil
2,3 mil
3,6 mil
68 mii
497 mii
Număr mediu de angajați
1
1
2
1
11
15
19
12
5
11
Active imobilizate
408 mii
531 mii
710 mii
668 mii
5,1 mil
14 mil
18,3 mil
31,4 mil
18,7 mil
10 mil
Active circulante
1,4 mil
1 mil
734 mii
7,7 mil
15,6 mil
6,4 mil
7,5 mil
10,5 mil
7,8 mil
21,2 mil
din care stocuri
129 mii
123 mii
221 mii
265 mii
4.559
15 mii
6.538
—
—
7.175
creanțe
1,2 mil
810 mii
238 mii
7,3 mil
15,6 mil
6,3 mil
7,2 mil
9,5 mil
2,2 mil
20,4 mil
casa și conturi la bănci
51 mii
70 mii
275 mii
168 mii
58 mii
98 mii
333 mii
1 mil
5,6 mil
795 mii
Cheltuieli în avans
126 mii
110 mii
—
131 mii
—
—
—
—
—
5.376
Datorii
1,8 mil
1,4 mil
1,1 mil
1,1 mil
4,9 mil
3,2 mil
6,5 mil
6,4 mil
3,7 mil
3,8 mil
Venituri în avans
31
6.900
—
6,9 mil
14,6 mil
14,6 mil
14,5 mil
27,3 mil
14,7 mil
18,9 mil
Capitaluri proprii
152 mii
226 mii
328 mii
464 mii
1,3 mil
2,6 mil
4,8 mil
8,3 mil
8,2 mil
8,4 mil
din care capital subscris vărsat
500
600
600
650
650
650
650
650
650
45 mii
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.