LOOK 4 IT SRL - CUI 34947620, Afumați – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare11 ani pe piață
LOOK 4 IT SRL
CUI 34947620J2015003067233
ALUNULUI, Sat Afumați, Comuna Afumați, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 781 mii lei, profit net 558 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
34947620
Nr. Registrul Comerțului
J2015003067233
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
31 august 2015
EUID
ROONRC.J2015003067233
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.10.2020
TVA la încasare
Da
din 01.10.2020
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
781 mii lei
-40% față de 2024
Profit net
558 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
570 mii lei
Datorii
588 mii lei
Active totale
1,2 mil lei
Marjă netă
71,5%
Cifră / angajat
781 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 15 din 70 în județul Ilfov și locul 198 din 862 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8009 – Alte activități de protecție n.c.a..
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 8009 – Alte activități de protecție n.c.a.
2620Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
2733Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice
3313Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4312Lucrări de pregătire a terenului
4313Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4321Lucrări de instalații electrice
4322Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
4324Alte lucrări de instalații pentru construcții
4399Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 40% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
—
161 mii
155 mii
298 mii
985 mii
48 mii
100 mii
38 mii
1,3 mil
781 mii
Venituri totale
0
161 mii
155 mii
298 mii
985 mii
49 mii
100 mii
38 mii
1,3 mil
781 mii
Cheltuieli totale
6.283
67 mii
71 mii
207 mii
638 mii
31 mii
38 mii
68 mii
501 mii
126 mii
Profit / pierdere brută
-6.283
94 mii
84 mii
91 mii
348 mii
18 mii
62 mii
-30 mii
803 mii
655 mii
Profit / pierdere netă
-6.283
89 mii
81 mii
88 mii
338 mii
17 mii
61 mii
-31 mii
765 mii
558 mii
Număr mediu de angajați
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
578
—
—
—
—
—
—
8.999
8.999
41 mii
Active circulante
615
100 mii
115 mii
96 mii
432 mii
76 mii
122 mii
47 mii
832 mii
1,1 mil
din care stocuri
—
—
31 mii
27 mii
7.718
5.767
1.486
1.640
19 mii
22 mii
creanțe
—
70 mii
16 mii
23 mii
70 mii
34 mii
34 mii
16 mii
507 mii
911 mii
casa și conturi la bănci
615
30 mii
67 mii
46 mii
354 mii
37 mii
86 mii
29 mii
307 mii
183 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
115
155
—
1.463
Datorii
8.413
18 mii
31 mii
5.115
22 mii
50 mii
34 mii
77 mii
98 mii
588 mii
Provizioane
—
—
2.552
2.552
8.999
8.999
8.999
8.999
8.999
—
Capitaluri proprii
-7.220
82 mii
81 mii
88 mii
400 mii
18 mii
79 mii
-30 mii
734 mii
570 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
400
400
400
400
400
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.