LUCADAMI SYSTEMS SRL - CUI 34375269, Comarnic – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVA11 ani pe piață
LUCADAMI SYSTEMS SRL
CUI 34375269J29/556/2015
POIANA, Loc. Comarnic, Oraș Comarnic, Prahova
În 2025: cifra de afaceri 917 mii lei, profit net 232 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
34375269
Nr. Registrul Comerțului
J29/556/2015
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 aprilie 2015
EUID
ROONRC.J29/556/2015
Cod poștal
105700
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 23.04.2018
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
04.11.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
917 mii lei
-36% față de 2024
Profit net
232 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
1 mil lei
Datorii
295 mii lei
Active totale
1,3 mil lei
Marjă netă
25,3%
Cifră / angajat
459 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 4 din 12 în județul Prahova și locul 54 din 252 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4741 – Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4741 – Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
4622Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
4623Comerț cu ridicata al animalelor vii
4624Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
4634Comerț cu ridicata al băuturilor
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 36% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
219 mii
219 mii
376 mii
548 mii
797 mii
620 mii
823 mii
1,4 mil
917 mii
Venituri totale
220 mii
219 mii
376 mii
548 mii
797 mii
638 mii
828 mii
1,4 mil
945 mii
Cheltuieli totale
142 mii
171 mii
262 mii
406 mii
644 mii
460 mii
696 mii
1,1 mil
675 mii
Profit / pierdere brută
78 mii
48 mii
114 mii
143 mii
154 mii
177 mii
132 mii
368 mii
270 mii
Profit / pierdere netă
74 mii
46 mii
110 mii
137 mii
146 mii
171 mii
123 mii
330 mii
232 mii
Număr mediu de angajați
1
2
3
3
4
2
2
2
2
Active imobilizate
73 mii
65 mii
57 mii
71 mii
60 mii
39 mii
48 mii
49 mii
550 mii
Active circulante
49 mii
103 mii
236 mii
208 mii
322 mii
341 mii
444 mii
784 mii
764 mii
din care stocuri
15 mii
13 mii
63 mii
65 mii
67 mii
23 mii
3.412
41 mii
30 mii
creanțe
840
8.420
25 mii
9.697
14 mii
122 mii
258 mii
723 mii
513 mii
casa și conturi la bănci
33 mii
81 mii
148 mii
133 mii
241 mii
196 mii
183 mii
20 mii
221 mii
Datorii
5.775
5.469
20 mii
28 mii
19 mii
11 mii
0
48 mii
295 mii
Capitaluri proprii
116 mii
163 mii
273 mii
251 mii
364 mii
370 mii
492 mii
786 mii
1 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.