În 2025: cifra de afaceri 1,7 mil lei, profit net 12 mii lei, 6 angajați.
Date de identificare
CUI
26261590
Nr. Registrul Comerțului
J2009000682348
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 noiembrie 2009
EUID
ROONRC.J2009000682348
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 17.02.2022
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 01.02.2022
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,7 mil lei
+8% față de 2024
Profit net
12 mii lei
Angajați (medie)
6
Capitaluri proprii
397 mii lei
Datorii
160 mii lei
Active totale
556 mii lei
Marjă netă
0,7%
Cifră / angajat
288 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 13 din 37 în județul Teleorman și locul 886 din 2.869 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
1520Fabricarea încălțămintei
1623Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
1625Fabricarea de uși și ferestre din lemn
1626Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală
1627Finisarea articolelor din lemn
1628Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2512Fabricarea de uși și ferestre din metal
2599Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
17 mii
667 mii
1,4 mil
1,8 mil
1,8 mil
1,9 mil
1,7 mil
1,7 mil
1,6 mil
1,7 mil
Venituri totale
74 mii
728 mii
1,4 mil
1,8 mil
1,9 mil
1,9 mil
1,8 mil
1,7 mil
1,6 mil
1,7 mil
Cheltuieli totale
121 mii
728 mii
1,4 mil
1,6 mil
1,7 mil
1,8 mil
1,7 mil
1,7 mil
1,6 mil
1,7 mil
Profit / pierdere brută
-46 mii
-98
28 mii
147 mii
172 mii
163 mii
110 mii
64 mii
8.130
14 mii
Profit / pierdere netă
-46 mii
-6.806
14 mii
129 mii
154 mii
145 mii
96 mii
49 mii
6.720
12 mii
Număr mediu de angajați
2
4
6
6
6
6
6
6
6
6
Active imobilizate
123 mii
65 mii
69 mii
41 mii
18 mii
2.523
34 mii
33 mii
33 mii
33 mii
Active circulante
58 mii
608 mii
946 mii
955 mii
886 mii
991 mii
908 mii
847 mii
609 mii
524 mii
din care stocuri
—
491 mii
813 mii
767 mii
723 mii
776 mii
708 mii
612 mii
434 mii
233 mii
creanțe
—
71 mii
88 mii
17 mii
8.428
45 mii
40 mii
38 mii
23 mii
48 mii
casa și conturi la bănci
58 mii
46 mii
45 mii
172 mii
155 mii
169 mii
160 mii
197 mii
151 mii
242 mii
Datorii
285 mii
841 mii
1,2 mil
1,1 mil
816 mii
760 mii
613 mii
502 mii
256 mii
160 mii
Venituri în avans
99 mii
41 mii
—
—
—
—
—
—
—
—
Capitaluri proprii
-203 mii
-210 mii
-195 mii
-67 mii
88 mii
233 mii
329 mii
378 mii
385 mii
397 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
400
400
400
400
400
400
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.