M & M DESIGN SRL - CUI 15635761, Cluj-Napoca – telefon, bilanț | Beneficiari.ro
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare23 ani pe piață
M & M DESIGN SRL
CUI 15635761J2003002183126
DOINEI, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 1,6 mil lei, profit net 9.843 lei, 4 angajați.
Date de identificare
CUI
15635761
Nr. Registrul Comerțului
J2003002183126
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
31 iulie 2003
EUID
ROONRC.J2003002183126
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.03.2010
TVA la încasare
Da
din 01.01.2013
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
1,6 mil lei
+18% față de 2024
Profit net
9.843 lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
175 mii lei
Datorii
572 mii lei
Active totale
780 mii lei
Marjă netă
0,6%
Cifră / angajat
391 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 29 din 507 în județul Cluj și locul 445 din 6.022 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7111 – Activități de arhitectură.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 07.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 7111 – Activități de arhitectură
1811Tipărirea ziarelor
1812Alte activități de tipărire n.c.a.
1813Servicii pregătitoare pentru pretipărire
1820Reproducerea înregistrărilor
3212Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
3213Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
3299Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
4613Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
4615Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
4618Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 73% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
1 mil
262 mii
591 mii
1,5 mil
715 mii
1,1 mil
1,4 mil
1,9 mil
1,3 mil
1,6 mil
Venituri totale
1 mil
276 mii
599 mii
1,5 mil
715 mii
1,1 mil
1,4 mil
1,9 mil
1,3 mil
1,6 mil
Cheltuieli totale
809 mii
469 mii
653 mii
1 mil
957 mii
917 mii
1,3 mil
1,5 mil
1,3 mil
1,5 mil
Profit / pierdere brută
228 mii
-193 mii
-54 mii
473 mii
-242 mii
134 mii
23 mii
403 mii
74 mii
26 mii
Profit / pierdere netă
196 mii
-196 mii
-60 mii
460 mii
-248 mii
125 mii
11 mii
384 mii
46 mii
9.843
Număr mediu de angajați
5
6
7
7
7
7
7
8
6
4
Active imobilizate
82 mii
56 mii
14 mii
8.547
38 mii
25 mii
62 mii
342 mii
471 mii
430 mii
Active circulante
217 mii
110 mii
169 mii
607 mii
84 mii
264 mii
218 mii
646 mii
386 mii
322 mii
din care stocuri
—
—
6.555
6.048
4.447
52 mii
40 mii
77 mii
76 mii
51 mii
creanțe
24 mii
32 mii
113 mii
546 mii
52 mii
67 mii
155 mii
407 mii
249 mii
229 mii
casa și conturi la bănci
193 mii
78 mii
49 mii
56 mii
28 mii
145 mii
24 mii
162 mii
62 mii
42 mii
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
—
—
—
11 mii
13 mii
28 mii
Datorii
35 mii
106 mii
223 mii
196 mii
182 mii
231 mii
257 mii
554 mii
444 mii
572 mii
Venituri în avans
—
—
—
—
—
—
—
38 mii
17 mii
—
Provizioane
17 mii
8.385
8.385
8.385
8.385
1.443
33 mii
33 mii
33 mii
33 mii
Capitaluri proprii
247 mii
51 mii
-49 mii
411 mii
-68 mii
57 mii
-9.406
374 mii
377 mii
175 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.