În 2025: cifra de afaceri 322 mii lei, profit net 8.296 lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
39884360
Nr. Registrul Comerțului
J2018004161120
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 septembrie 2018
EUID
ROONRC.J2018004161120
Cod poștal
400619
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.12.2022
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
322 mii lei
-7% față de 2024
Profit net
8.296 lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
21 mii lei
Datorii
135 mii lei
Active totale
156 mii lei
Marjă netă
2,6%
Cifră / angajat
161 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 17 din 49 în județul Cluj și locul 306 din 797 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9610 – Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 9610 – Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
4621Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
4622Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
4624Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
4631Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
4632Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
4633Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
4634Comerț cu ridicata al băuturilor
4635Comerț cu ridicata al produselor din tutun
4636Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
4637Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 86% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
60 mii
285 mii
232 mii
289 mii
400 mii
374 mii
345 mii
322 mii
Venituri totale
60 mii
296 mii
303 mii
291 mii
470 mii
374 mii
345 mii
322 mii
Cheltuieli totale
44 mii
306 mii
297 mii
232 mii
308 mii
369 mii
344 mii
312 mii
Profit / pierdere brută
15 mii
-11 mii
6.274
59 mii
162 mii
5.461
1.345
9.712
Profit / pierdere netă
15 mii
-14 mii
4.053
57 mii
157 mii
2.617
1.037
8.296
Număr mediu de angajați
3
6
4
1
2
3
2
2
Active imobilizate
120 mii
200 mii
164 mii
103 mii
25 mii
174 mii
136 mii
122 mii
Active circulante
36 mii
74 mii
17 mii
24 mii
146 mii
18 mii
38 mii
34 mii
din care stocuri
3.745
5.600
—
—
—
—
1.341
—
creanțe
14 mii
11 mii
944
4.880
120 mii
15 mii
24 mii
28 mii
casa și conturi la bănci
18 mii
57 mii
16 mii
20 mii
27 mii
2.701
13 mii
5.773
Cheltuieli în avans
—
—
—
—
13 mii
—
—
—
Datorii
141 mii
273 mii
175 mii
65 mii
21 mii
184 mii
161 mii
135 mii
Capitaluri proprii
15 mii
1.269
5.323
63 mii
163 mii
7.940
13 mii
21 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
4.000
4.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.