În 2025: cifra de afaceri 21,5 mil lei, profit net 2,6 mil lei, 53 angajați.
Date de identificare
CUI
24787807
Nr. Registrul Comerțului
J2020004891235
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
19 octombrie 2020
EUID
ROONRC.J2020004891235
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 19.04.2012
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
reactivat 19.04.2012
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
02.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
21,5 mil lei
+27% față de 2024
Profit net
2,6 mil lei
Angajați (medie)
53
Capitaluri proprii
3,2 mil lei
Datorii
13,2 mil lei
Active totale
17,2 mil lei
Marjă netă
12,3%
Cifră / angajat
405 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 9 din 674 în județul Ilfov și locul 103 din 9.083 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
0147Creșterea păsărilor
0148Creșterea altor animale
0150Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
0161Activități auxiliare pentru producția vegetală
0162Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
0812Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
0899Alte activități extractive n.c.a.
1011Prelucrarea și conservarea cărnii
1012Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
1013Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
1039Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 76% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
520 mii
887 mii
2,4 mil
2,4 mil
4,4 mil
12,8 mil
11,5 mil
14,2 mil
16,9 mil
21,5 mil
Venituri totale
520 mii
887 mii
2,4 mil
2,6 mil
4,6 mil
12,8 mil
13,7 mil
14,5 mil
18,5 mil
22,5 mil
Cheltuieli totale
651 mii
870 mii
1,4 mil
2 mil
3,5 mil
6 mil
9 mil
14 mil
16,1 mil
19,4 mil
Profit / pierdere brută
-131 mii
17 mii
1 mil
604 mii
1,1 mil
6,9 mil
4,7 mil
419 mii
2,4 mil
3,1 mil
Profit / pierdere netă
-131 mii
8.366
983 mii
579 mii
1 mil
6,3 mil
4 mil
322 mii
2 mil
2,6 mil
Număr mediu de angajați
8
9
15
17
26
37
37
44
59
53
Active imobilizate
11 mii
14 mii
35 mii
143 mii
173 mii
603 mii
2 mil
3,2 mil
3,8 mil
4,6 mil
Active circulante
308 mii
495 mii
1,4 mil
2,3 mil
4,6 mil
10,5 mil
8,4 mil
8,5 mil
7,5 mil
12,6 mil
din care stocuri
33 mii
39 mii
21 mii
121 mii
519 mii
791 mii
1,9 mil
1,7 mil
2,2 mil
3,5 mil
creanțe
248 mii
379 mii
824 mii
722 mii
3,7 mil
8,5 mil
6 mil
6,2 mil
4,8 mil
4,4 mil
casa și conturi la bănci
28 mii
77 mii
538 mii
1,4 mil
423 mii
1,1 mil
582 mii
570 mii
558 mii
4,7 mil
Cheltuieli în avans
132 mii
128 mii
127 mii
128 mii
130 mii
30 mii
—
—
158 mii
83 mii
Datorii
582 mii
780 mii
708 mii
1,3 mil
2,7 mil
3 mil
5,7 mil
6,7 mil
5,6 mil
13,2 mil
Venituri în avans
22 mii
2.040
—
—
—
—
—
—
—
—
Provizioane
—
—
—
—
—
—
—
—
786 mii
893 mii
Capitaluri proprii
-153 mii
-145 mii
838 mii
1,2 mil
2,2 mil
8,1 mil
4,7 mil
5 mil
5,2 mil
3,2 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.