În 2025: cifra de afaceri 782 mii lei, profit net 71 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
33875347
Nr. Registrul Comerțului
J32/1055/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 decembrie 2014
EUID
ROONRC.J32/1055/2014
Cod poștal
551098
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 18.12.2014
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
30.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
782 mii lei
+166% față de 2024
Profit net
71 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
476 mii lei
Datorii
77 mii lei
Active totale
553 mii lei
Marjă netă
9,1%
Cifră / angajat
391 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 7 din 45 în județul Sibiu și locul 209 din 1.691 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației
3313Repararea echipamentelor electronice și optice
3314Repararea echipamentelor electrice
3319Repararea altor echipamente
3320Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 14% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
239 mii
368 mii
558 mii
476 mii
525 mii
414 mii
259 mii
609 mii
294 mii
782 mii
Venituri totale
239 mii
368 mii
558 mii
476 mii
529 mii
414 mii
259 mii
609 mii
294 mii
795 mii
Cheltuieli totale
176 mii
231 mii
342 mii
371 mii
419 mii
436 mii
318 mii
312 mii
584 mii
706 mii
Profit / pierdere brută
64 mii
137 mii
216 mii
105 mii
110 mii
-22 mii
-59 mii
297 mii
-290 mii
89 mii
Profit / pierdere netă
59 mii
133 mii
211 mii
100 mii
106 mii
-25 mii
-61 mii
291 mii
-293 mii
71 mii
Număr mediu de angajați
—
1
1
3
3
3
2
2
2
2
Active imobilizate
4.903
14 mii
31 mii
102 mii
107 mii
84 mii
47 mii
37 mii
33 mii
36 mii
Active circulante
154 mii
305 mii
505 mii
516 mii
571 mii
467 mii
418 mii
766 mii
418 mii
518 mii
din care stocuri
17 mii
70 mii
109 mii
134 mii
175 mii
207 mii
217 mii
290 mii
292 mii
251 mii
creanțe
48 mii
100 mii
153 mii
85 mii
145 mii
87 mii
86 mii
433 mii
117 mii
118 mii
casa și conturi la bănci
89 mii
135 mii
242 mii
297 mii
251 mii
173 mii
116 mii
43 mii
8.264
148 mii
Datorii
48 mii
74 mii
81 mii
62 mii
118 mii
83 mii
58 mii
104 mii
46 mii
77 mii
Capitaluri proprii
111 mii
244 mii
455 mii
555 mii
560 mii
468 mii
407 mii
698 mii
405 mii
476 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.