În 2025: cifra de afaceri 563 mii lei, profit net 208 mii lei, 1 angajați.
Date de identificare
CUI
37246137
Nr. Registrul Comerțului
J2017000392176
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 martie 2017
EUID
ROONRC.J2017000392176
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 01.02.2020
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
05.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
563 mii lei
-11% față de 2024
Profit net
208 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1,4 mil lei
Datorii
450 mii lei
Active totale
1,9 mil lei
Marjă netă
36,9%
Cifră / angajat
563 mii lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 36 din 91 în județul Galați și locul 2.352 din 6.418 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
3314Repararea echipamentelor electrice
3319Repararea altor echipamente
4110Dezvoltare (promovare) imobiliară
4120Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
4212Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4221Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4299Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
4311Lucrări de demolare a construcțiilor
4312Lucrări de pregătire a terenului
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 24% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
297 mii
295 mii
452 mii
129 mii
497 mii
280 mii
109 mii
634 mii
563 mii
Venituri totale
297 mii
295 mii
452 mii
129 mii
690 mii
405 mii
712 mii
796 mii
563 mii
Cheltuieli totale
152 mii
306 mii
350 mii
123 mii
294 mii
290 mii
432 mii
374 mii
345 mii
Profit / pierdere brută
145 mii
-11 mii
102 mii
6.450
396 mii
115 mii
281 mii
422 mii
219 mii
Profit / pierdere netă
136 mii
-19 mii
93 mii
3.423
385 mii
105 mii
274 mii
406 mii
208 mii
Număr mediu de angajați
0
0
1
1
1
1
1
1
1
Active imobilizate
1.208
2.420
96 mii
139 mii
392 mii
927 mii
1,2 mil
1,8 mil
1,7 mil
Active circulante
183 mii
235 mii
272 mii
197 mii
537 mii
136 mii
329 mii
397 mii
197 mii
din care stocuri
14 mii
82 mii
139 mii
83 mii
104 mii
107 mii
55 mii
55 mii
—
creanțe
59 mii
116 mii
132 mii
108 mii
321 mii
15 mii
213 mii
306 mii
157 mii
casa și conturi la bănci
109 mii
37 mii
746
6.134
112 mii
15 mii
62 mii
36 mii
40 mii
Cheltuieli în avans
0
3.466
0
0
7.244
0
—
21
—
Datorii
48 mii
124 mii
157 mii
121 mii
337 mii
445 mii
649 mii
857 mii
450 mii
Capitaluri proprii
136 mii
117 mii
211 mii
215 mii
600 mii
618 mii
892 mii
1,3 mil
1,4 mil
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
200
200
200
200
200
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.