În 2025: cifra de afaceri 2,6 mil lei, profit net 198 mii lei, 2 angajați.
Date de identificare
CUI
33198320
Nr. Registrul Comerțului
J2014006126400
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 mai 2014
EUID
ROONRC.J2014006126400
Cod poștal
—
Situația fiscală
Plătitor de TVA
Da
din 03.07.2014
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
Cifra de afaceri
2,6 mil lei
+34% față de 2024
Profit net
198 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
408 mii lei
Datorii
374 mii lei
Active totale
782 mii lei
Marjă netă
7,5%
Cifră / angajat
1,3 mil lei
Risc scăzut
Clasament și firme similare
Locul 151 din 390 în județul București și locul 1.373 din 4.093 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare.
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Portalul public al instanțelor, căutare după nume, actualizată 04.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portalul instanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală: 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
2420Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel
2431Tragere la rece a barelor
2432Laminare la rece a benzilor înguste
2433Producția de profile obținute la rece
2511Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
2553Operațiuni de mecanică generală
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4211Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
4213Construcția de poduri și tuneluri
4221Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
4222Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 48% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
Indicator (lei)
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Cifra de afaceri netă
565 mii
2 mil
2,8 mil
1,9 mil
3 mil
3,4 mil
3,8 mil
6,5 mil
2 mil
2,6 mil
Venituri totale
566 mii
2 mil
3 mil
1,9 mil
3 mil
3,5 mil
3,8 mil
6,6 mil
2 mil
2,9 mil
Cheltuieli totale
675 mii
1,6 mil
2 mil
1,9 mil
2,7 mil
3,4 mil
3,5 mil
5,8 mil
2 mil
2,6 mil
Profit / pierdere brută
-109 mii
376 mii
926 mii
-11 mii
367 mii
70 mii
300 mii
746 mii
16 mii
240 mii
Profit / pierdere netă
-109 mii
357 mii
897 mii
-30 mii
339 mii
43 mii
263 mii
585 mii
4.055
198 mii
Număr mediu de angajați
7
16
11
14
11
10
11
12
3
2
Active imobilizate
59 mii
87 mii
229 mii
215 mii
178 mii
90 mii
206 mii
258 mii
201 mii
153 mii
Active circulante
484 mii
757 mii
763 mii
590 mii
646 mii
1,3 mil
1,8 mil
658 mii
497 mii
613 mii
din care stocuri
—
—
26 mii
93 mii
77 mii
114 mii
814 mii
159 mii
35 mii
8.240
creanțe
422 mii
465 mii
75 mii
289 mii
332 mii
757 mii
629 mii
246 mii
276 mii
282 mii
casa și conturi la bănci
62 mii
291 mii
662 mii
207 mii
236 mii
381 mii
339 mii
254 mii
185 mii
323 mii
Cheltuieli în avans
3.072
879
37 mii
43 mii
44 mii
113 mii
96 mii
44 mii
5.384
15 mii
Datorii
476 mii
470 mii
131 mii
220 mii
184 mii
786 mii
1,5 mil
334 mii
323 mii
374 mii
Venituri în avans
53 mii
0
—
10 mii
0
—
41 mii
—
—
—
Capitaluri proprii
17 mii
374 mii
897 mii
617 mii
684 mii
667 mii
552 mii
626 mii
380 mii
408 mii
din care capital subscris vărsat
200
200
200
200
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
1.000
Din situațiile financiare anuale publice. Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.